• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scroll w DA Chroma
#1
Witam, mam problem ze scrollem w Razer DA chroma. Mianowicie chodzi o to, że podczas klikania Mouse 3 muszę mocno docisnąć, a nie po prostu wcisnąc aby zadziałał. Wcześniej miałem dwuklik ale tylko wtedy kiedy kliknąłem w przedniej części scrolla, natomiast teraz już tego nie ma, a pojawiło się to co wcześniej napisałem.

Czy to podlega pod gwarancję? Korzystam ze scrolla w grze CS:GO aby wyciągnąć mołotov albo granat podpalający jak i do otwierania nowych kart w przeglądarce dlatego to jest dla mnie irytujące, że muszę dociskać ten przycisk a nie po prostu wciskać
Odpowiedz
#2
Micro-switch pod scrollem się wcisnął/wyrobił, tak powinno to podlegać pod gwarancję. Jeżeli nie masz gwarancji to pozostaje Ci go samemu przelutować na nowy.
Odpowiedz
#3
Jeżeli kupiłem tą myszkę w sklepie stacjonarnym w bodajże media expert w najbliższej galerii to mam po prostu podejść z myszką i dowodem zakupu i powiedzieć, że oddaję myszkę na gwarancję? Nigdy nie miałem problemów z niczym, no może oprócz superlux hmc631 ale te były przez neta więc tylko wysłałem pod dany mi adres.
Odpowiedz
#4
Jeśli zależy Ci na czasie, skontaktuj się bezpośrednio z supportem Razera. W tym przypadku najprawdopodobniej zapłacisz za wysyłkę myszy do ich magazynu, ale w relatywnie szybkim czasie powinieneś otrzymać nową mysz.

Reklamacja w gównosklepie pokroju ME może trochę potrwać, ale nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.
Odpowiedz
#5
Dokładnie, idziesz do sklepu i mówisz, że zwracasz na gwarancję z powodu niedziałającego poprawnie przycisku. Spiszą z tobą protokół i tyle.
Odpowiedz
#6
Myszki i tak nie potrzebuję na ten moment bo zaczynam studia od października i każdy pieniądz jest potrzebny, a brat i tak do strategicznych nie potrzebuje takiej myszki. Wybiorę jednak przez sklep stacjonarny. Dzięki za pomoc
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.