• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiaturka membranowa
#1
  • twój budżet: 130zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? - membranowa
  • czy chcesz podświetlenie? - nie jest wymagane
  • czy chcesz makra? - nie są wymagane
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? - nie są wymagane
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? - nie jest wymagana
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? - nie
  • twoje uwagi (wygląd, firma): Zastanawiałem się nad wyborem klawiatury i narazie mam takie modele do wyboru: Tracer mecano, Zalman ZM-K400G, Natec Genesis RX55, A4Tech bloody b314 lecz jestem otwarty na inne propozycje. Chciałbym by klawiatura miała w miare dużą żywotność klawiszy oraz jakiś normalny wygląd by grało się na niej przyjemnie. Preferowałbym wysoki profil klawiszy. Aktualnie używam klawiatury Zalman ZM-K200M jedyne co w niej mi nie pasuję to zbyt niski profil klawiszy. Jeśli dałoby znaleźć klawiaturę podobną do tej (chodzi mi o ustawienie klawiszy itp.) to byłbym bardzo szczęśliwy. Jeśli dałoby radę znaleźć jakąś dobrą mechaniczną za tą cenę to chętnie też się skuszę choć za taką cenę mogę pewnie jedynie pomarzyć.
Odpowiedz
#2
Mecano jak najbardziej.
Za 70 zł na allegro.
Ew. jest jakieś Tracer Mecatron, podobne dość i w niśższej cenie, ale napewno niesprawdzone ;P
Ma niby ten sam mechanizm, jak nie chcesz eksperymentować to weź Mecano. W tej cenie najlepsza do gier.
Odpowiedz
#3
http://www.gearbest.com/keyboards/pp_298472.html?wid=21 - tani i przyzwoity mechanik na przełącznikach Outemu Blue (replika Cherry MX Blue). Z kodem CKES wychodzi około 165 zł z wliczoną przesyłką z Chin - przekracza budżet, ale według mnie zdecydowanie warto dopłacić. Klawiatura zbiera bardzo pozytywne opinie.
Odpowiedz
#4
Nie polecam Outemu Blue do grania. Do pisania owszem, są dużo lepsze niż Mecano
Ale w grach ich ,,sztywne" chodzenie jak na mechanika, rozpraszający klik, wolniejsze odbicie niż Mecano...
Jakbyś więcej pisał to tak, jak nie (gry) to Mecano z membran.
Odpowiedz
#5
U nas też nikomu się nie spodobały Outemu Blue, niemniej jak ktoś nigdy nie klikał innych przełączników to i tak mogą się spodobać.

Zauważyłem, że kolega Hya dorobił w poradniku część o outemu blue, black i gateronach brown - http://www.test-gear.pl/dobor-klawiatury...mu-gateron
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.