• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz cs go - low sens
#1
Witam, poszukuję taniej myszy do low sens wygląd nie ważny 



  • jaką obecnie myszkę używasz:   a4tech opto ecco 612d
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:  800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 5
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):  -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 49cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Cs Go
  • jaką masz obecnie podkładkę: a4tech x7 mp300
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):3 (lewy, prawy, rolka)  nie używam bocznych.
  • twój budżet:100  jestem gotów zwiększyć budżet do 150 jeśli miałbym gwarancje, że mysz podziała te 2-3 lata ;)
  • jaki chwyt stosujesz:Fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni :19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego :1.7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Przy szybkich ruchach myszką sensor nie wyrabia i staje w miejscu albo waruje .Często celownik jest spóźniony (skończę ruch myszką, a celownik przesuwa się w dane miejsce dopiero  po 0.5 sek jest to zauważalne).
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): szukam dobrej myszy do grania za rozsądne pieniądze  wygląd jest mało ważny nie lubię bajerów podobają mi się proste myszki ale jestem w stanie zaakceptować każdy rodzaj i rozmiar o ile jest to dobra mysz wiem że za tą kwotę niczego dobrego się nie kupi ale może coś przyzwoitego.


    Pozdrawiam z góry dziękuję za pomoc ;)

#2
obecnie na wszystko masz 2 lata gwarancji producenta, za ok. 150zł kupisz razer abyssusa 2014 który powinien znacznie lepiej się sprawdzać przy niskich dpi niż ten a4tech co aktualnie posiadasz. Jednak uważam, że na twoim miejscu warto się zastanowić czy nie dozbierać do tych ok 220zł i nie kupić zowie ec2-a na sensorze na którym nie wywołasz nigdy podczas grania akceleracji negatywnej.
#3
Dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas ;)
Jak już temat założony to jeszcze spytam co sądzicie o Logitech G100S ? Mysz tania(100zŁ), 3 lata gwarancji i ma dobre opinie .
Jeszcze raz dzięki za odp .
pozdro
#4
Do 100zł jak na 3 przyciskową dobry wybór. Pod fingera całkiem wygodna, do tego przyzwoity sensor. Chociaż jeżeli w grę wchodzi dozbieranie $$ to sugerowałbym to samo co t4co :)
#5
Dzięki za opinie ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.