• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe słuchawki do telefonu.
#1
Szukam małych, poręcznych słuchawek do telefonu, które mogę łatwo wyjąć w autobusie lub używać podczas jazdy rowerem. W domu posiadam Hypery oraz sl hd681evo, ale zadne z nich nie są na tyle poręczne, żebym mógł je ze sobą zabrać na taką siłownię. Pod uwagę biorę słuchawki douszne, ale przede wszystkim małe słuchawki otwarte nauszne, które można złożyć. Swego czasu miałem Philips SHL3060 i bardzo mi się podobały, niestety zaginęły. Dźwiękowo wyraźnie gorsze od hyperow i superluxow, w końcu spora różnica cenowa, ale zdecydowanie wystarczały moim potrzebom poza domem. Wydać mogę około 100zł.
Odpowiedz
#2
ja tez kupuje douszne ale za chiny nie mam pojęcia jakie ;D
Odpowiedz
#3
Póki co znalazłem coś ciekawego i taniego, Snab Overtone EP-101M. Chyba się skuszę, ale może ktoś ma w zanadrzu coś lepszego. xD
Odpowiedz
#4
Któreś od Brainwavz były dobre ale za cholerę nie pamiętam które.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
czytając recenzje to chyba też się na nie skusze.
Ale pamiętaj żeby założyć pianki ; )
Cóż chyba tego szukałem, ale byłem leniwy, dzięki ;D
Odpowiedz
#6
O, wyglądają ciekawie.
Też bym brał :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
(09-13-2016, 07:19 PM)Vermik napisał(a): Szukam małych, poręcznych słuchawek do telefonu, które mogę łatwo wyjąć w autobusie lub używać podczas jazdy rowerem. W domu posiadam Hypery oraz sl hd681evo, ale zadne z nich nie są na tyle poręczne, żebym mógł je ze sobą zabrać na taką siłownię. Pod uwagę biorę słuchawki douszne, ale przede wszystkim małe słuchawki otwarte nauszne, które można złożyć. Swego czasu miałem Philips SHL3060 i bardzo mi się podobały, niestety zaginęły. Dźwiękowo wyraźnie gorsze od hyperow i superluxow, w końcu spora różnica cenowa, ale zdecydowanie wystarczały moim potrzebom poza domem. Wydać mogę około 100zł.

Polecę Kossy Porta Pro, v-JAYS 2, a zwłaszcza Sennheisery model PX 100-II - naprawdę fajne, funowe słuchawki. Jeden z niewielu udanych budżetowych modeli Synhajzera.

Z dokanałowych, z czystym sumieniem mogę polecić Zero Audio Carbo Tenore i Meelectronics M6 Pro - wykraczają nieco ponad budżet, ale IMO warto dozbierać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.