• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka, Zowie FK1
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech X7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: niska/srednia
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ~35
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO (głównie shootery)
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries qck+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): oba boczne
  • twój budżet: 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: oba
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 2cm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: chcę mieć ok. 400-500 dpi

Najbardziej zastanawiałem się nad Zowie FK1, ponieważ najbardziej mi się ona podoba, a piszę ten temat aby poradzić się, czy może do podkładki qck+ nadaje się jakaś lepsza myszka, może laserowa? Chciałem też kupić Steelseries RAW, ale ma ona problemy ze scrollem po kilku miesiącach używania, więc chyba pozostanę przy Zowie FK1. Czy będzie ona działała dobrze na niskich dpi takich jak 400-500 na tej podkładce? Bo moja myszka zacina się na niej. Bardzo proszę o odpowiedź, dzięki z góry!
#2
pod niskie dpi to zdecydowanie warto brać coś z sensorem PMW3310 czyli m.in. Zowie FK1. Nie podałeś rozmiaru dłoni a to nieraz bywa kluczowe przy wyborze. Bo jak masz większą dłoń to taka uniwersalna jest np. Mionix Avior 7000 i niejednemu lepiej będzie leżeć niż fk1. Rozumiem, że te oba chwyty to - claw i palm ? Na qcku FK1 i wszystko na pmw3310 będzie super działać
#3
(03-31-2015, 05:11 PM)t4co napisał(a): pod niskie dpi to zdecydowanie warto brać coś z sensorem PMW3310 czyli m.in. Zowie FK1. Nie podałeś rozmiaru dłoni a to nieraz bywa kluczowe przy wyborze. Bo jak masz większą dłoń to taka uniwersalna jest np. Mionix Avior 7000 i niejednemu lepiej będzie leżeć niż fk1. Rozumiem, że te oba chwyty to - claw i palm ? Na qcku FK1 i wszystko na pmw3310 będzie super działać

Długość od czubka palca do zgięcia nadgarstka to 19 cm, ale pozostaje jeszcze kwestia ceny. Jeżeli chodzi o Zowie Fk1, to cena jest przyzwoita, a skoro laser będzie chodził na qck+ to sądzę że zamówię właśnie ją. Dzięki bardzo za odpowiedź! :)
#4
Cytat:czy może do podkładki qck+ nadaje się jakaś lepsza myszka, może laserowa?
W jednym zdaniu użyłeś "lepsza" i "laserowa" a są to określenia przeciwstawne :P
Cytat:Chciałem też kupić Steelseries RAW
Cytat:a skoro laser będzie chodził na qck+ to sądzę że zamówię właśnie ją.
Pytanie co miałeś na myśli, bo zowie fk1 to mysz optyczna, czy pomyliłeś się przy fk1 czy chcesz w końcu kupić steelseries sensei raw?
#5
sensor w fk1 nie jest laserowy - na szczęście :], nie bierz senseia jak masz możliwość fk1.
#6
Na początku chciałem kupić Sensei Raw, ale przeczytałem że ma problemy ze scrollem. Najbardziej mi zależy na tym, czy właśnie to Fk1 będzie dobrze chodził na ok. 400 dpi pod podkładką qck+ ;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.