• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech g403
#1
Witajcie wszyscy. chcę się dowiedzieć czy mysz logitech g403 trafi na wasze testy? nie pytam sie kiedy tylko czy recenzja bedzie planowana?
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Witaj
Recenzje odbywają się na zasadzie głosowania, raczej wątpie żeby g403 był na testach choć nie mówię że to możliwe ;D
Trzeba czekać na głosowanie.
Odpowiedz
#3
jakby hard-pc miał logitecha to pewnie by było bo obstawiam, że by wygrały :P ale że nie mają w ofercie w ogóle to musimy popytać logitecha lub jakiś inny sklep czy podeślą a to może potrwać :(

chcieliśmy g403 i pro g zrobić bo wiemy, że dużo ludzi by chciało te recki... no zobaczy się co z tego wyjdzie

a pech chce że ostatnio mam strasznie mało czasu na pisanie recek, albo coś wymyślę, żeby je o połowę skrócić - dajcie jakiś pomysł co jest niepotrzebne albo co skrócić ;D
Odpowiedz
#4
wiesz co ;D
wywal to rozkręcanie, albo po prostu pisz konkretami, bo mi się wydaje, że ludzie chcą czytać coś krótko zwięźle i na temat.
Sam nie jestem zwolennikiem rozpisywania się, chyba że temat tego wymaga
Dajmy na to audiofanatyk - forum bardzo dobre, ale styl pisania jest wręcz cukierkowy i czasem można nie załapać o co chodzi (dla prostego janusza, ktory czyta)
A jak wy macie umowę ze sklepem to możecie np. wziąć coś w każdej chwili?
Odpowiedz
#5
Siłą waszych recek jest to, ze sa rzetelne, bo nie sztuka jest napisanie czegos na poziomie pclabu.

Napisz jak wyglada pisanie takiej recki to wtedy moze cos wskoramy bo jezeli chodzi o tresc to nie ma co ucinac.
Odpowiedz
#6
Hya w zasadzie sam pisze je i już mu się troche odechciewa ;D
Odpowiedz
#7
My mu dajemy nasze spostrzeżenia z testów odnośnie każdego punktu i on to składa i opisuje.
Odpowiedz
#8
no więc praktycznie to on je pisze :d w każdym razie mówi że nie pomagacie mu za bardzo :P no offence
własciwie ilu was jest?
Odpowiedz
#9
Prawda jest taka, że nam szkoda czasu i też mało kto umie jakoś sensownie napisać taką recenzję. Jedyne co to testujemy produkty, czyli po prostu używamy je na co dzień i ja mu trochę na forum pomagam. Kto ma czas i chęci to uczestniczy w testach (min. 3).
Odpowiedz
#10
hehe, może ktoś do was dojdzie ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.