• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis RX85
#1
Witajcie.
Szukam czegoś na brownach, najlepiej nowego i oczywiście dobrego. Moją uwagę przykuł chyba polski produkt RX85.
Widziałem ją za 317 zł, co ustawia ją w dobrym świetle. Wiem, że jej nie mieliście ale co o niej sądzicie?
http://allegro.pl/klawiatura-genesis-rx8...42469.html
Odpowiedz
#2
A moją uwagę przykuł ten cycek :V
Grubawa troszku, poszperam popaczać jak wygląda to białe podświetlenie :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Mi się podoba to pokrętło, na morelach 339 wysyłka free
Ogółem fajne aluminium, podpórka też spoko, ale najbardziej chcę mieć Kailh Brown.
Według testów na purepc (a to forum według mnie jest spoko) to klawiatura warta swojej ceny.
PS. podkładka doszła ;D
Jeszcze jest taka rzecz, że mogę kupić używaną Asus Tactic Pro za 300 zł, używana 1,5 miecha i jest gwar.
Jest jeszcze jedna za 250, ale spytałem się o gwar, zobaczymy co odpowie.
Teraz wiem, że jak klawitura uzywka to tylko krótko, bo ten mój QPAD jak przyszedł to był taki uje*any że czyściłem go z kolegą dość długo...
W morelach pisze że układ EN, czyli krótki shift...
No spoko. Na zdj jest dlugi shift.
Odpowiedz
#4
Wstrzymaj się jeszcze z RX85. Czekamy na wyjaśnienie sprawy z 30ms opóźnienia kliku.
Odpowiedz
#5
Jakie opóźnienie 30ms? :D
Odpowiedz
#6
jak naciskasz przycisk to minimum 30 ms jest rejestracja. Przeciętnie jest to ok 5-10ms, góra 15 ms jak są przełączniki blue. Czasem, się robi jak keycool 20ms żeby nie było chattera nigdy, ale to i tak imo już jest za dużo.

mieli to sprawdzić, bo raz, ze my niewiemy czy to po prostu taki egzemplarz testowy u nas tylko tak ma, czy wszystkie ;)
Odpowiedz
#7
Ale jaja ;d
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
oj wiem co to opóźnienie 30ms, ale to za dużo ;D
A jak u mnie czasem zdaży się double click to jest to związane z czasem reakcji? Mk-50 jakby coś.
Odpowiedz
#9
w fpsy to jeszcze się gra spoko bo tego nie widać, ale np. w SC lub W3 gdzie napierdzielasz w klawisze z prędkością światła aby nabić APM to Ci przycisków nie rejestruje :P
Odpowiedz
#10
ehh,
to jaka klawa na kailh brown? Koniecznie chce Kailh, bo wolę liniowe ale jakieś smyr smyr by nie zaszkodziło :P
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.