• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat KAVE XTD 5.1 Analog - problem z dźwiękiem
#1
Pisałem już o tym problemie na forum, konkretnie w temacie w którym się zastanawiałem jeszcze jakie słuchawki wybrać. Problem polega na tym, że co jakiś czas słuchawki hm.. wydają dziwne odgłosy. Trudno to określić słowami. Gdy na przykład gram, słucham czegoś na yt, zupełnie w nieoczekiwanym momencie słuchawki działają jak na 100 głośności jeszcze z podbitym basem do maximum. Problem ten wystąpił z ponad 10 razy po zakupie słuchawek. Swoją drogą jestem z nich niesamowicie zadowolony i nie sądzę też, aby to była bezpośrednia wina słuchawek (no ale mogę się oczywiście mylić). Próbowałem zagrać bez sterowników, ale problem też występował, a dźwięk był jeszcze bardziej nieprzyjemny. Nie wiem czy to wina mojej integry (na razie mam w planach kupić jakiegoś soundblastera) czy jeszcze czegoś innego. Liczę, że ktoś może wiedzieć jak mi pomóc. Dodam jeszcze, że z pare tygodni temu połamał się plastik przy pałąku i ciekaw jestem, czy byłaby możliwość oddania słuchawek na gwarancję (słuchawki kupiłem z 5 miesięcy temu, gwarancja jest na bodajże 2 lata, ale nie wiem czy zechcą mi je przyjąć).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Roccat KAVE XTD 5.1 Analog - problem z dźwiękiem - annas78 - 09-02-2016, 11:39 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.