• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
superlux hd 681 vs superlux hd681 evo vs superlux
#1
superlux hd 681 vs superlux hd681 evo vs superlux hd668b vs superlux hd669
Które słuchawki lepsze ?
uzywam sluchawki : 70% gry / 30 % muzyka
Odpowiedz
#2
Ja używasz integrę i lubisz bas rozwazyłbym ISK HP-580.
Są według mnie lepsze są od Evo i tańsze przy tym.
669 są zamknięte i też mają trochę basu, ale wymagają czegoś lepszego niż integra (a zakladam ze ja masz)
Brałbym ISK.
681 to takie HP-580, z tym, że mają praktycznie zero basu i wiele osób nie lubi, bo ,,kłują w uszy".
Odpowiedz
#3
669 pod warunkiem, że zaakceptujesz ich komfort :P
Odpowiedz
#4
Miałem superluxy hd 681b (to b jest od czerwonego akcentu na słuchawkach ;P) oraz właśnie rezygnuję z hd 681 evo mk2. Obie słuchawki przyzwoite. 681b miały bardzo fajny dźwięk, używałem ich przez parę lat, raz wymieniłem z powodu usterki jacka. 681 w wersji evo użytkowałem parę tygodni. Ładnie tłumiły dźwięki otoczenia, choć wydawały się trochę przyciasne jak na mój duży łeb (681b miały wysuwany pałąk, natomiast w wersji evo on jedynie się rozciąga), co po kilku godzinach powodowało drobny ucisk w miejscu styku okularów ze skronią. W wersji evo bardzo fajny jest odpinany kabel. Niestety w tej wersji znowu wystąpiła mi usterka złącza jack przy słuchawkach, która tydzień po naprawie pojawiła się ponownie (jack często się psuje w tego typu słuchawkach, a ja nie wykluczam, że mogłem mieć pecha). Mam także wrażenie, że dźwięk był bardziej przytłumiony niż w 681b.
Odpowiedz
#5
Kupiłem słuchawki isk hp-580. Temat do zamknięcia
Odpowiedz
#6
Dobry wybór, jak wrażenia?
Odpowiedz
#7
Śłuchawki sprawują się dobrze jeśli chodzi o dźwięk. Natomiast po dłuższym uzyktowaniu czuje ucisk oraz uszy sa spocone .
Odpowiedz
#8
To możesz spróbować rozgiąc pałąk, np. zostaw na noc na jakimś pudełku, wtedy się poluzują.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.