• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek uczy się na błędach
#1
  • jakie obecnie używasz? Razer Kraken USB 
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie mam dość stary komputer więc słuchawki z własnym układem były by najlepsze.
  • słuchawki mają być w 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Głownie heavy metal z wyjątkami 
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? cs go lobię też zagrać sobie w gry mmo / rpg gdzie zaś mamy nie raz piękny soundtrack 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200 ostatecznie 250
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Chce wygodne słuchawki z dobrym dźwiękiem.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Półotwarte które zakrywają całe ucho no i oczywiście aby ucho się nie męczyło
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę)? niezbyt rozumiem pytanie w sprawach audiofilskich jestem laikiem zdam się na wasze doświadczenie
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Jedyne co to ciemna gamma kolorów żadnych jaskrawych.
Dodam do tego że muszą to być słuchawki bardzo wytrzymałe nie tak jak Razery.
Odpowiedz
#2
Hmm, gdybyś pogodził że pady są jaśniejsze (ale nie łapią kurzu i nie grzeją, bo są welurowe) to polecam Ci ISK HF2010 - jest tu nawet recenzja.
Mam je, wytrzymałe, pięknie grające, wygodne - 170 zł - reszta na Xonar DG (używka) Tak to widzę, będziesz zadowolony ;D
Odpowiedz
#3
Nie chce właśnie bawić się jak na razie w osobne karty dźwiękowe chciałbym raczej słuchawki na USB.
Odpowiedz
#4
Hmm, to na usb będą takie jak bez (mam na myśli, ze usb to badziew). Xonar DG jest dużo lepszy.
ISK na dobra sprawę w miarę grają na integrze (na pewno lepiej niż krakeniaki)
Odpowiedz
#5
A co z hyperX ? a co ztym? http://procpu.pl/p/1775/31925/karta-dzwi...racza.html http://procpu.pl/p/1775/31735/savio-kart...racza.html
Odpowiedz
#6
Teraz tak patrze i one nie maja mikrofonu!
Odpowiedz
#7
Te karty co podałeś nie warte zachodu, Hypery są ok, ISK dla mnie lepsze - mikro kupujesz Media tech mt391 i jest lepszy niż taki wbudowany.
Odpowiedz
#8
Musisz wiedzieć, że słuchawki z własną kartą to zazwyczaj pic na wodę, a za ich cenę masz porządne słuchawki + nawet używaną kartę graficzną.
W ogóle to USB to marketing :) Słuchawki na pospolitego Jack'a grają już lepiej jeżeli mówimy o takim przedziale cenowym ;d
Nawet budżetowe słuchawki + wyrwana fajna karta dźwiękowa to fajny zestaw, bijący na głowę USB :)
A co do mikrofonu, Czyszczak mówi prawdę. Za grosze masz mikro, dla którego ciężko znaleźć konkurencję w headsetach. A jeżeli takowy znajdziemy, to i tak wychodzi taniej, przy tym z lepszym dźwiękiem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
A jak myślicie jak bym kupił ten mikrofon mt391 słuchawki isk dobrze pograją na tej płycie ga ma770 ud3?
Odpowiedz
#10
Powinny zagrać, ale wiadomo, że tak na 50 % swoich możliwości. Nawet na moim Xonarze nie grają na 100%, ale o wiele lepiej, aczkolwiek powinno być lepiej niż na krakenach ;) Dokupisz karte i wiesz ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.