• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek uczy się na błędach
#31
mogę prosić o plusa? :D
Odpowiedz
#32
Szkoda, że ludzie dalej lecą za tą marką, a jest tak cholernie przereklamowana...
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#33
@czyszczu masz tam żebraku! :)
Odpowiedz
#34
Mogę później dodać zdjęcia co tak naprawdę sprzedaję Razer i co może się z nimi stać po nie całym roku używania :)
Odpowiedz
#35
Chętnie zobaczymy!
Po to podbity temacik! :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#36
widzę, t4co przypiął haha

ej to potrzeba obrońcy Razera teraz!! to się wcielę w niego bo to moja ulubiona firma i takie tam i mam cały komplet od razera bo ładnie wygląda, chu*j że przepłacony... ale ładnie wygląda.. no i mam zajebiste krakeny które urywają du*ę i nie ma lepszych słuchawek ;D Kupować krakeny nie ISKi!!!! JUŻ !!! A jak ktoś się nie zgadza to będę banować na forum :D
Odpowiedz
#37
http://imgur.com/a/vbDJq Tu macie galerie, tak jak pisałem wcześniej człowiek uczy się na błędach i nie popełnij tego samego co ja. Uprzedzając pytania co to za plastikowe opaski spieszę z tłumaczeniem zanim pękły mi doszczętnie powstały pęknięcia przez które słuchawki nie dociskały uszu więc postanowiłem użyć ich :D próbowałem jeszcze kleju dwuskładnikowego ale nic nie pomogło :D
Odpowiedz
#38
eee wyglądają prawie jak nowe nie jest tak źle ;D
Odpowiedz
#39
@Hya To jak panie kupisz pan, prawie nówka blacha ocynk, nic nie stuka nic nie puka :D

Ale powiem wam jest jeden pozytyw kupienia Razera Zajebiste mają naklejki :D xd
Odpowiedz
#40
A tak wygląda ponad 5 letni G400.
                           http://imgur.com/a/gDUu1
Dwuklik? Nie znam.
Problemy z sensorem? Nie kojarzę.
140cm/360, no problemo.
Nigdy się nie zgubiłem.  <------ Potwierdzam.

Ogólnie mysz kupiona bodajże za 120zł wliczając kuriera :)
Przegrane na niej parę tysięcy godzin, czyli ogólnie przeżyła prawie wszystkie produkty tszech wenszy 3x.
Szach mat Razer'owcy ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.