• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek uczy się na błędach
#21
Pamiętaj - nie podaję gówno słuchawek czyt. z płaskim dźwiękiem
Każde które są w polecanych, a są to muzyczne czyli muszą być przestrzenne, bo jak wiadomo muzyka jest bardziej wymagająca niż gry
A jak miałeś kraken 7.1 to wszystko będzie lepsze w sprawie przestrzenności (o wiele naturalniejsze, bo 7.1 to gówno puste słychać jak w kiblu jednym słowem)
Odpowiedz
#22
sztuczne 7.1 ma tyle wspólnego z przestrzennością co ryba z dzikiem...
Odpowiedz
#23
(08-29-2016, 09:11 PM)Hya napisał(a): sztuczne 7.1 ma tyle wspólnego z przestrzennością co ryba z dzikiem...

Oba wyskakują z morza :P
Odpowiedz
#24
Powiem wam jak zobaczyłem kuriera w bramie to już nie mogłem wytrzymać! Słusznie słuchawki są po prostu zajebiste! Po wstępnych testach na muzyce po prostu WOW. Wszędzie czytałem że słuchawki są stonowane i nie mają mocnego basu gdy zacząłem słuchać muzyki typu heavymetal ( mojej ulubionej ) padłem :D. Co do mikrofonu skusiłem się na mt391 genialny wybór! Jesteście zajebiści panowie, no i czekam na grudzień i przekonamy się co ten sprzęt potrafi na o niebo lepszej karcie dźwiękowej :P. Co do wygody są naprawdę wygodne w weekend za tydzień jak przywyknę do słuchawek zrobię sobie mały maraton i zobaczę jak sprawują się po dłuższym użytkowaniu.
Odpowiedz
#25
czyli kupiłeś ISK?
to się cieszę, że ci pasują ^^
Odpowiedz
#26
A powiedz mi jedno jak sobie wszytko poustawiać w realteku? Chodzi mi tu o wszytko od konfiguracji dźwięku po domyślny format tak aby było najlepiej w grach.
Odpowiedz
#27
dawno nie miałem realteka ale jak pamiętam najlepiej nic nie zmieniać, tylko probkowanie ustaw 48 khz 24bit
Odpowiedz
#28
Jeszcze powiedz nam jedno, co teraz sądzisz o słuchawkach Razer'a i USB? :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
@up
Pewnie już odsyła ISK'i i zamawia najnowsze "dzieło" Razera na USB ;]

To będzie dobry temat, aby go podpiąć
Odpowiedz
#30
Powiem ci jedno dźwięk tu i tu to w ogóle coś innego nie mają nic ze sobą wspólnego i jedne i drugie słuchawki. ISK nawet na integrze grają o wiele głośniej gdy tylko włączyłem muzykę orgazm dźwięk jest rewelacyjny. Razer przynajmniej w moim odczuciu i gdy miałem okazje kiedyś przetestować Razer 7.1 bo okropnie duży bas gdzie momentami całe słuchawki "pulsują", tu zaś wszytko jest z stonowane, słuchawki nie mają za dużego basu ale nie są "skastrowane" z basu. Dźwięk jest mega czysty, jedyne na co teraz czekam to na nową kartę dźwiękową którą będę kupować w grudniu! Na pewno kupienie Razera i dyskusja tu nauczyła mnie jednego aby nie kupować jak ktoś tu określił po prostu bubla, wole od dziś zainwestować w porządniejszy sprzęt. :) A co do wytrzymałości w Razerach niejednokrotnie słyszałem jakieś skrzypy słuchawki przez pęknięcie nie dociskały się do uszu, tu zaś nacisk na uszy jest genialny!! Czeka mnie jeszcze jeden dłuższy maraton w tych słuchawkach i zobaczyć jak z wygodą ale chcę na razie poczekać aby słuchawki się jeszcze wyrobiły i żeby test był jak najbardziej miarodajny, jak tylko go zrobię to na pewno o tym napiszę :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.