• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 250-270zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Abyssus
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3500

  • czułości w grach : średnia

  • czułość w Windows: średnia/wysoka
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Nie gram w fps'y

  • w co grasz: Lol, Hots, Diablo III, TESO, WOW, wszelkie rpg, strategie

  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK+

  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): obecna mysz nie ma bocznych, niestety

  • twój budżet: max 270zł

  • jaki chwyt stosujesz: fingertip, czasami claw grip

  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce : 1+2+2

  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo

  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16cm

  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego?: 1.3cm

  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie

  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Nie mniejszy niż 3500

  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: kółko myszy i lewy przycisk myszy szwankuje

  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak

  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Najlepiej symetryczna, ewentualnie lekko wyprofilowana. Fajnie jakby miała podświetlenie i program z sterownikami. Miło widziany oplot kabla.

    Liczę na pomoc, zrobiłam już spory 'research' rynku i chciała bym poznać wasze opinie ;)

#2
Z opisu Idealnie pasuje do Ciebie Mionix Avior 7000 (po 260złna allegro nówka) ewentualnie jakbyś przestawiła się bardziej na fingera to pasuje też ASUS Strix Claw (pomimo specyficznego profilu powinno być Ci wygodnie i ma dużo przycisków, które pewnie użyjesz w rpgach).
#3
Zastanawiałam się nad tym ASUSem ale zniechęciło mnie to że jej przyciski mają cykl 1mln kliknięć. Mionix wygrywa, byle oferta była po świętach bo wtedy właśnie mam zamiar kupić ;)
#4
weź tylko pod uwagę to, że te mikroswitche chociaż mają cykl 1 mln to mają bardzo dużą tolerancję kliku, czyli w praktyce przetrwają dłużej niż standardowe d2fc-f-7n mające 5 mln.
#5
Dobrze wiedzieć, jednak między Asusem a Mionixem jest tylko 10zł różnicy, więc chyba lepiej brać Mionix czy się mylę?
#6
przeanalizuj za i przeciw i sama wybierz, myślę, że z obu będziesz całkiem zadowolona
#7
Juz 2 razy uzyla formy zenskiej wiec raczej nie bedzie zadowolony :p
#8
przyzwyczajenie daje każdemu o sobie znać :P dam mu warna za klasyfikowanie wszystkich jako facetów hehe :P (nie żebym sam był święty :P) no i oczywiście przepraszamy :( muszę powiedzieć t4co'wi żeby zrobił różowy nick dla pań ^^
#9
no tak, moja wina przepraszam :(

hya chyba nie możesz mi dać warna :] a kolor to musiałbym wam ten majtkowy wtedy zmienić na jakiś inny bo będą zbyt podobne.


@edit by Hya
u mnie to taki fioletowy jest :P
#10
Przywykłam, ludzie nawet na forach gdzie jest zaznaczona płeć piszą formę męską z przyzwyczajenia :p


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.