• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysza czysto co OW
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer DA
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska (6.5 w OW)
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): To 800DPI
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Komputer w naprawie, nie mam jak sprawdzić, ale jak przejadę Goliathusa od połowy do końca to mam prawie cały obrót
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 1 bocznego do melee attacku 
  • twój budżet: Raczej nieograniczony
  • jaki chwyt stosujesz: Palm-Claw, bardziej Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): ~18,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2-2,2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Jak już, to na pełnego palma
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Niby tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wolałbym coś bardziej płaskiego i żeby mały palec mi nie jeździł po podkładce (nie koniecznie wymagane, ale fajnie by było to zmienić)
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zastanawiałem się nad DM1 Pro S, ale wydaje mi się zbyt tania, żeby była dobra, chociaż się nie znam :D
Odpowiedz
#2
Cytat:uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zastanawiałem się nad DM1 Pro S, ale wydaje mi się zbyt tania, żeby była dobra, chociaż się nie znam :D
Masz po prostu mysz w cenie adekwatnej do jakości, widać to choćby na tle porównania razera deathaddera i gigabyte xm300, o podobnych parametrach (sensor/przełączniki/ogólna jakość materiałów itp) gdzie druga kosztuje ponad 100 zł mniej. najlepszy sensor, wszystkie pozostałe komponenty dobrej jakości, oraz (w przypadku poprzedniej wersji, od której różni się głównie sensorem) jedne z najlepszych ocen na forach (w tym zagranicznych) czy w testach myszy. Tutaj masz już trochę opinii: http://www.overclock.net/t/1605288/dream...t_25428847
biorąc poprawkę na opinie z overclocka, gdzie najlepsze i najbardziej popularne myszy od steelseries, razera czy logitecha mają zwykle 70 - 80% negatywnych komentarzy, to dm1 pro S jest oceniana bardzo wysoko.
Odpowiedz
#3
Nawet Alcor za 150zł jest bardzo dobrą myszą :)
Takim tokiem myślenia ludzie wybierają jakieś Diamondbacki, Mamby, Imperatory, R.A.T'y czy inne syfy, które powinny być wrzucone do jednego wora, a najlepiej nie powinny mieć nic wspólnego z myszkami do gier. Powiem Ci tak, że lepiej doszukać się informacji, niż brać coś bo dużo kosztuje, więc wydaje się dobre. W świecie sprzętu "dla graczy" to tak nie działa i działać nie będzie. Może Cię zdziwię, może nie ale taki a4tech za 79zł ma lepszy sensor niż takie Nagi po trzysta parę złotych.
Już nie wspominając, że znajdziesz takiego G400 za grosze i po drobnych korektach przeżyje 4 takie myszki.
Wracając...
O jakość DM martwić się nie musisz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.