• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne słuchawki do gier i muzyki
#1
    Na wstępie informuję że zakładam nowy temat dlatego że zmieniły mi się preferencje oraz tamten miał już 8 stron przez co robiło się tego za dużo
  • jakie obecnie używasz?  Sharkoon SharkZone H10 (mam zamiar je zwrócić)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej  AsRock N68C-S UCC Nie zamierzam kupować innej gdyż ta mi wystarcza
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Gry i muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? EDM
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO - liczy się pozycjonowanie i słyszalność kroków
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200zł i nie mówicie żebym dopłacił te pare groszy do np. hmc631 lub hyperx cloud bo 200zł to mój maximum za nowe słuchawki (nie używane) i jest to cena wraz z wysyłką
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort, mają być wygodne tak żebym nawet po kilku godzinach nie czuł bólu
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte ale chyba pół otwarte też mogą być bo gram w domu więc mam spokój ale nie chciałbym żeby całkiem słyszeć dosłownie wszystko tak jakbym nie miał słuchawek na głowie, raczej dobre wygłuszanie nie jest dobrym wyborem bo będę krzyczał do mikrofonu po nocach nie słysząc że mówię głośno :P
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Raczej dalej no kroki w csie, żeby było z daleka słyszeć
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie raczej wogóle
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Napewno wokół uszne, pady wolę skórzane ale chętnie wypróbuje też welurowe.
  • Ma być wygodnie. Podam może wymiary które mnie interesują. W moich starych słuchawkach jvc ha-g101 mam takie wymiary:
    -Otwory w nausznikach: 5,5cm x 3,7cm (Są delikatnie za małe i uszy mi wchodzą ale z oporem i obcierają mi-Głębokość nauszników: 2,5cm (Wystarcza aż nadto żebym nie dotykał głośnika
  • W słuchawkach Sharkoon SharkZone H10 mam wymiary:
    -Otwory w nausznikach: 5,5cm x 5,8cm (Uszy spokojnie mieszczą mi się do środka ale jedno ucho troszkę obciera o brzegi, jednak jest do delikatne i nie przeszkadza-Głębokość nauszników: 1,7cm (jest to zdecydowanie za mało przez co głośnik ściska mi uszy, co skutkuje bólem po około godzinie użytkowania, myślę że potrzebuje ponad 2 cm żeby komfortowo używać słuchawekMam kilka propozycji, domyślam się co o niektórych powiecie ale... xd:- HyperX Cloud Drone: 150zł wyglądają ciekawie, według tego co napisała mi pani z obsługi to wymiary otworów w nausznikach to 6cm x 5cm i głębokość to 2cm więc powinno być spoko ale znowu w recenzji na benchmarku dźwięk jest mocno krytykowany- Steelseries Siberia 100: 180zł Przymierzałem je i są mega wygodne, nie znam wymiarów ale wiem że są wygodne. Dźwięk podłączałem do telefonu to rewelacji nie było ale tragedii też nie.- ISK HF2010: 180zł Wymiary widziałem w recenzji więc wiem że wygodne raczej będą, ale nie wiem jak z dźwiękiem bo podobno na zintegrowanych kartach brzmią średnio i w csie też sprawują się nie za dobrze więc nie wiem, chociaż moja karta dźwiękowa wydaje mi się być bardzo dobra.- Superlux HD681 Evo: 130zł, wymiary też czytałem na stronie więc co do szerokości pewnie będzie ok ale są także płytkie tylko 1,8cm także będzie pewnie to samo co w sharkoonach- ISK HP580: 93zł Wymiarów nie znam bo nie mogę ich nigdzie znaleźć, podobno mają przesadzony bas ktory w csie powoduje że ciężko usłyszeć krokiJeżeli jest coś jeszcze to oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje, przeczytałem sobie od nowa cały poprzedni temat i myślę że troche zmądrzałem. Chcę wygodne słuchawki w których nie będą bolały mnie uszy które będą też grały przyzwoicie w muzyce EDM oraz dobrze pozycjonowały dźwięk w cs:go oraz żebym wyraźnie słyszał kroki. Nie mogą też być tak ciche jak jvc ha-g101
Odpowiedz
#2
bardzo dużo ludzi chwali sobie encore rockmaster, aczkolwiek ludzie raczej wolą ergonomię w np. Hyperach czy HF2010 niemniej wydaje mi się, ze warto abyś zaryzykował ;)
Odpowiedz
#3
Kup Encory i zdaj relację. Jak chcesz coś sprawdzonego to ISK napewno będą dobre.
Odpowiedz
#4
(08-08-2016, 05:26 PM)Karcio22 napisał(a): [*]twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 200zł i nie mówicie żebym dopłacił te pare groszy do np. hmc631 lub hyperx cloud bo 200zł to mój maximum za nowe słuchawki (nie używane) i jest to cena wraz z wysyłką

Jeśli interesują Cie hmc631 to na stronie procpu.pl można je dostać z wysyłka za 200 zeta.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.