• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 PRO S UNBOXING
#1


Odpowiedz
#2
Jak pierwsze wrażenia? Osobiście jestem zadowolony.
Odpowiedz
#3
Duża różnica między zwykłym DM1 Pro?
Nada się do łapy 21 cm clawo-palm?
Odpowiedz
#4
Obawiam się, że będzie zbyt mała. Przy 19 cm ciężko mi złapać samym palmem, wymuszą lekki clawo-palm.
Odpowiedz
#5
ściągnij folijkę ze ślizgaczy :D
Odpowiedz
#6
(08-05-2016, 01:13 PM)inflames napisał(a): Jak pierwsze wrażenia? Osobiście jestem zadowolony.
Jak dla mnie super idealnie leży w dłoni, jest lekka w porównaniu z EC2. I perfekcyjne pudełko, bez zbędnych pierdół. 

(08-05-2016, 06:31 PM)Hya napisał(a): ściągnij folijkę ze ślizgaczy :D

Ściągnąłem po UNBOXINGU. :D Ale dziękuje z przypomnienie.
Odpowiedz
#7
Hmm, obecnie mam savu i powiem tak - mysza jest dobra. Co mi w niej nie pasuje, to chciałbym lepiej rozłożoną wagę (i mniejszą). I szybkie ślizgacze (co najmnie takie jak w savu)
Myslalem na ZA13 (za 189 zł) lub DM1 Pro S. Mam 20, prawie 21 cm w łapie, palce chude. Chwyt clawo (70%) palm (30%), palce są ugięte, tyłem dłoni dotykam tyłu myszki.
Co mi przemek doradzisz? Nie chcę zakładać wątku ;d
Odpowiedz
#8
A kształt Savu Ci pasował? ;p
Narzekałeś coś na A3090 :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Tak, ale przrzuciłem się na Taito + zwiększyłem czułość. 30% celności i zero bugów sensora :)
Ale kształt męczy, zawsze chce czegos lepszego ;p
Odpowiedz
#10
(08-05-2016, 08:11 PM)Czyszczu napisał(a): Co mi przemek doradzisz? Nie chcę zakładać wątku ;d




Chciał bym ci doradzić ale nie potrafię ponieważ 90%mojej gry to PALMGRIP . Ale używałem ZOWIE ZA13 i jest to bardzo mała myszka ale grało mi się na niej bardzo dobrze, łatwo było ją wyczuć ale grałem na FINGERTIP GRIP ale już po jednym meczyku w CSa bolała mnie ręka dlatego zmieniłem na DM1 PRO S
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.