• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka low sens CS GO
#1
Używam Roccat Lua, zamienię na Zowie FK1/2

Posiadam podkładkę Roccat Sense Adrenalin Blue. Stara wyświechtana i zmasakrowana.

Chcę podkładkę materiałową, może mieć uczucie grania na utwardzonej.

Szerokość minimum 40 cm, długość minimum 35 cm.

Może szybko się niszczyć pod warunkiem, że nie będzie zbyt droga.

Średnia, szybkość nie jest aż tak ważna, bo zawsze mogę sobie kupić szybsze ślizgacze hotline games i będzie ok. Najważniejsze, żeby nie było uczucia przyklejenia szczególnie nadgarstkiem, bo to potrafi szczególnie denerwować. Nie ma nic gorszego niż przyklejanie się ręki do podkładki.

Musi być kupiona w Polsce, bo czas się liczy. Na mojej już ledwo da się grać.

Cena do 100 zł, najlepiej poniżej 70 z przesyłką.

Jak najcieńsza, firma obojętna, może o być różowa w kwiatki i aniołki tak długo jak nie będzie szkodzić sensorowi z Luy i FK1.

Na zrobienie obrotu o 360 potrzebuję około 80 cm, więc dobrze by było, żeby szybkie ruchy na tej podkładce nie wywoływały akceleracji.
#2
Myślę, że mógłbyś dołożyć troszkę do Zowie G-TF Speed, tak z twojego opisu powinna pasować Ci idealnie :)
#3
Też nad nią myślałem tylko, że mogłaby być trochę dłuższa. Jeżeli będę miał jeszcze te parę złotych na nią to wezmę chyba. A Natec M11? Dużo gorsza by była? Rozmiarowo to nic jej nie przebije chyba :P, ale jak powierzchnia?
#4
z takich wielkich i maksymalnie tanich to nic lepszego nie znajdziesz niż natec ;) Jak Ci się poci dłoń to będziesz się lepił do nateca :P Na zowie to pot praktycznie nie wpływa na ślizg, wiec tu ma przewagę.
#5
Z typowo szmacianych podkladek (ale drozszych choć na pewno wytrzymalszych) masz jeszcze kingston hyperx fury: szybka ale z bardzo dobra kontrola, miekka ale sprezysta, brak efektu "przyklejania" nawet przy dociskaniu myszy, pot ma niewielki wplyw na slizg, a spocona reka tez nie przywiera do niej za bardzo, do tego 2 lata gwarancji. Mozna sie conajwyzej przyczepic do ostrych krawedzi po laserowym cieciu. Rozmiar 50x42 cm bylby chyba dobry dla ciebie.
#6
To nie tak, że ręka mi się jakoś specjalnie poci, ale przy dłuższym czekaniu celownikiem w jednym miejscu trochę się przyczepia i przy szybkim ruchu jest to upierdliwe szarpnięcie. Wezmę chyba tego Kingstona, bo jednak te kilka cm mi potrzebne. Wielkie dzięki za pomoc :D


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.