• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod cs go
#1
Witam :) 
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 tech A90
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.3
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem co to :D
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 40/45 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs go
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4tech X7 gaming ta duża
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak używam boczne
  • twój budżet: do 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: czasem palm czasem claw a czasami taki pół palm pół claw :P
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 1,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: hmm wyjaśnie w opisie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak jak najbardziej ale w sumie mogę zostać na 400 też mi pasuje
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zwiększyć precyzje sensora bo mam wrażenie ze nie mam takiej precyzji jaką powinienem mieć 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): 
Dzisiaj sprawdzałem w media markcie steel series rival 100 i mi jej kształt nie odpowiada, testowałem również razera deathaddera chroma i jest okej nawet kupiłbym ją na 90% ale coś mi jeszcze w niej nie odpowiada potrzebuje myszki z dobrym sensorem i cena jak trzeba będzie to dam i 300 zł ale to tylko jeśli będzie warto :) Co do mojego chwytu często łapie myszkę samymi palcami a nadgarstek mam na podkłace a czasem typowy palm grip
Proszę o pomoc
Odpowiedz
#2
Zowie ec1-a albo ec2-a wygodniejszy deathadder :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
a jak się będzie ślizgała na mojej podkłace?
i czy do mojej ręki to ec1-a czy ec2-a
Odpowiedz
#4
Mysle ze x7 bedzie git a jak nie to tania i dobra jest natec m12 MIDI ~20zl.

Ec1-a wybierz :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
A na x-kom dostaje się podobno jakąś podkładke shiru :P zamówię i zobacze jak to działa heh
@Edit
zamówiłem jutro odbiorę i napiszę jak wrażenia :P
Odpowiedz
#6
Ta i ta podkładka jest całkiem spoko a nic nie kosztuje, sam tak wziąłem za12 na testy :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Dobra jak dla mnie jest (i nawet lepsza od Taito) jest M22
Odpowiedz
#8
mam od piątku bardzo dobra mycha a na podkładce x7 a4techa ślizg jest idealny :)
już dzisiaj 4 ace w cs zrobiłem XD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.