• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 400zł pomoc w wyborze.
#1
  • jakie obecnie używasz? Creative tactic 3d sigma
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    • jeśli tak - to jakiej?
    • jeśli nie - czy planujesz kupić? Tak planuję raczej razem ze słuchawkami
      • jeśli nie planujesz kupować - jaki masz model płyty głównej?
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Tzn sprawa ma się tak, że gram w cs go dużo i słuchawki muszą mieć dobre pozycjonowanie itd, ale z drugiej strony gram w np lola i przy tym słucham muzyki albo po prostu muzyki słucham więc tak 70% gry 30% muzyka?
    • jakiej muzyki głównie słuchasz? Blues, rock, metal w sumie to co wpadnie w ucho.
    • w jakie gry grasz (podaj tytuły)? Counter strike global offensive, league of legends, Wiedźmin 3 itd
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Słuchawki muszą być komfortowe ale bez przesady, nie jestem jakimś francuskim pieskiem i dźwięk też jest ważny.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Gram w zaciszu domowym ale czasem włączy ktoś odkurzacz albo ktoś będzie kosić trawę więc stawiałbym na zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej? (większą czy mniejszą scenę) Zdecydowanie dalej ze względu na cs'a tylko nie wiem czy to się wiąże z tym, że bliższe dźwięki nie będą słyszalne?
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie, przeznaczone będą tylko do domu.
  • dodatkowe uwagi: Byłoby dobrze gdyby nie były wykonane z byle czego ale to tylko takie moje widzi mi się :D i lubię dobrze dudniący bas.
Odpowiedz
#2
jak w mailu ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.