• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka dla gracza ligi raków
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Mam Deathaddera Chroma, ale może będę wymieniaę na DM1 PRO S(nie jestem pewny)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus Speed Large
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Chciałbym spróbować plastikowej
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Taki jak w goliathusie large/medium starczy
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: W ostateczności tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Raczej coś pod średnią, ale nwm
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 200zł (ew. do 300)
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Myślałem nad Razer Destructor 2 (znajomy polecał, ale mieszka za daleko, żebym mógł ją przetestować), ale ni cholery się na tym nie znam.
Odpowiedz
#2
Mam Destructora 1 od ponad 5 lat i jego jak i podkładek plastikowych minusem jest to że szybko wycierają ślizgacze myszki. Trzeba też unikać posiadania okruszków na podkładce i z daleka trzymać osoby palące. Mojej mamie już spadł na nią żar to chwila i zrobił się w niej krater.
Odpowiedz
#3
Najlepsza plastikowa - Roccat Raivo. No i wszystkie plastiki są szybkie ;)
Odpowiedz
#4
Do czegokolwiek od Roccata mam jakąś taką nie chęć, więc chyba na Destructora 2 się zdecyduję
Odpowiedz
#5
Ja do czegokolwiek od Razer'a mam taką niechęć... Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego :)
Już bym wolał G440. A przede wszystkim Raivo, mieć to czego oczekuję, o nic się nie martwiąc i zostać jeszcze z 50zł w kieszeni :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
A i DA i DM1 będzie ładnie chodził na tym Raivo?
Odpowiedz
#7
Ja bym nie kupował plastiku do tych sensorów. Co innego jakby myszka była laserowa albo ciężka
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Plastik podobno najlepszy dla high sensowców/do lola, a ciężkiej myszki nie chcę, a dobrych laserowych nie znam i raczej wolę optyki
Odpowiedz
#9
Plastik przeważnie rzadko brany pod uwagę. Jeżeli już to zwykle pod laser.
Optyki lepiej współgrają z materiałowymi.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Czyli lepiej kupić myszkę laserową (jak tak to jaką?), czy odpuścić plastikowego mouse pada?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.