• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avior 7000 - niedziałające przyciski.
#1
Cześć wszystkim. Zachęcony pozytywną recenzją Mionixa Avior 7000 i promocją na massdropie, postanowiłem zakupić rzeczoną mysz. Niestety nie działa cały dolny rząd guzików, tj. lewy wstecz, prawy wstecz i pomniejszanie DPI. W związku z tym me pytania brzmią:
1. Jak wygląda reklamacja na Massdropie?
2. Czy bez utraty gwarancji można mysz otworzyć?
Odpowiedz
#2
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...vior-7000/

Wszystkie guziki z tej płytki Ci nie działają? Może jakiś pajac na kacu zapomniał podłączyć wtyczki??:) Albo jej nie docisnął?:)
Odpowiedz
#3
Właśnie nie działają dolne. Górne z tej płytki chodzą. Też mi to pachnie niedociśniętą dokładnie taśmą, ale nie wiem, czy mogę to sprawdzić i ją najzwyczajniej w świecie otworzyć. Druga sprawa: czy nie bedzie problemów z ponownym przyklejeniem dolnego ślizgacza?
Odpowiedz
#4
szkoda gwarancji, bo nie wiadomo co będzie w środku.. może być też uszkodzona taśma lub coś niedolutowanego..
Odpowiedz
#5
zapytaj jeszcze support mionixa, bo może im możesz wysłać, wtedy będzie taniej do szwecji niż do usa ;). Jak napisze do massdropa to podeślą Ci taki druk gwarancyjny, który załączasz do wysyłki i ślesz na ich adres paczkę i chyba oddadzą Ci pieniądze na konto. Jednak zapytaj wpierw mionixa czy nie możesz im podesłać.
Odpowiedz
#6
Do massdropa już napisałem, do Mionixa dobry pomysł, napiszę. Co trza zawrzeć poza opisem problemu? Źródło zakupu i S/N?

Pytam o rozkręcenie, bo wyście w recenzji rozkręcali, tylko chyba mieliście własną sztukę, nie? A poza tym coś dopiąć czy większe elementy przelutować to nie problem ( SMD wiadomo, w domu się nie zrobi )
Odpowiedz
#7
ja bym nie rozkręcał póki jest na gwarancji, bo jak się okaże, że to nie wina niedopiętego kabelka to wtedy nie zwrócisz jej.
W mailu Ci napiszą co trzeba podać, ale wpierw pytaj Mionixa czy u nich nie da się załatwić bo taniej przesyłka wyjdzie.
Odpowiedz
#8
Do Mionixa też napisałem, dzięki, dam znać, co odpiszą.
Odpowiedz
#9
No i finalnie Massdrop wysłał mi nową mysz. Tylko Urząd Celny zatrzymał paczkę, więc jeszcze trochę zabawy przede mną :E
Odpowiedz
#10
oj to mogą Ci vat dobić :(
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.