• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech x7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 900 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia 
  • czułość w Windows: 900 dpi 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): koło 12-13 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike global offensive dla przykładu .
  • jaką masz obecnie podkładkę: nie posiadam 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam tylko standardowe lewy i prawy ewentualnie scroll na mikrofon 
  • twój budżet: kolo 150zł ( moze byc ponad ) 
  • jaki chwyt stosujesz: Palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 + 2 + 2 
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?  Prawo ręczny 
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17.5 cm 
    undefined   
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.9 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie , tak jest mi dobrze 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: przywyczaiłem sie do tego ale jest akceptowany 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Nie za dobrze się trzyma i powoli się psuje lewy przycisk 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie mam 
[*]jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)  Laserowa
[*]jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? nie mam 
[*]chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa 
[*]jaki rozmiar by Cię interesował: Medium 
[*]czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: akcpetuje 
[*]wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:  srednio szybka 
[*]czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak 
[*]maksymalna cena za podkładkę? 100 zł
[*]uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak 
[*]jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Do 150 zł masz Tesoro Sagitte do tego podkładkę hmm na początek Natec m12 mid
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.