• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do Overwatcha
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Razer DA
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Bardzo niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 1000 DPI
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Obrót o 180 stopni zajmuje ~15,5 cm, na 360 mi nie starczy podkładki :D
w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Speed Large
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 1 boczny guzik
twój budżet: raczej nie ograniczony
jaki chwyt stosujesz: Palm/Claw
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1/2/2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2,2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Chcę używać pełnego palma
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Raczej tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Dziwnie używa mi się palm gripa na Deathadderze, zdecydowanie wygodniej trzyma mi się go Clawem, a jak pisałem, chcę używać pełnego Palma :D
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
Skoro DA powoduje u Ciebie claw gripa, to wydaje mi się, że musisz spróbować coś bardziej płaskiego, czyli spróbuj Zowie Fk1 lub DM1 Pro S (zaraz będzie w sklepach)
Odpowiedz
#3
w sumie znajomy miał tak jak ty i zmienił na zowie za11 i jest duzo większa w łapie i palm :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Spróbuję może tą DM1 PRO S i zobaczę jak będzie
Odpowiedz
#5
Popieram
Odpowiedz
#6
Skoro mam już dobraną myszkę, to może i pora, żeby również zmienić podkładkę? Od razu wrzucę wzór
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Będzie DM1 PRO S
jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Razer Goliathus Large prędkość może być taka sama, lub szybsza
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa albo plastikowa
jaki rozmiar by Cię interesował:Co najmniej taka jak Goliathus Large, najlepiej jakby była trochę szersza(?) (większa na lewo i prawo xd)
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Niby tak, w ostateczności :d
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Jakąś od szybkiej do średniej
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
maksymalna cena za podkładkę? Raczej bez ograniczeń
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Brak uwag
Odpowiedz
#7
Spróbuj Natec M12 maxi
Odpowiedz
#8
Wracając do myszki - lekko chodzi PPM? Bo czasami gram też w Lola, zazwyczaj jako adc i bardzo dużo, i szybko klikam PPM.
Czy może w LoLa grać na Deathadderze i używać Claw gripa do szybkiego tapowania?
Odpowiedz
#9
Spokojnie da radę. Ma dobre przyciski.
Nie są najmiększe, takie pomiędzy, ale spokojnie będą wystarczające.
Odpowiedz
#10
Witam raz jeszcze. Narazie nie wymieniłem jeszcze ani podkładki, ani myszki, ale mam pewien problem. Jak wiadomo, na tak niskim sensie trzeba wręcz wiosłować ręką, a mój problem jest taki, że sporą część ręki trzymam na blacie, który niestety jest szklany, co bardzo utrudnia mi przemieszczanie ręki wraz z myszką. Ma ktoś jakieś porady, co zrobić z tym fantem?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.