• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie ZA13 vs Zowie ZA13 by Benq
#1
Witam
Możecie mi powiedzieć jak to jest z tą nową serią ZA benq...
Benq to wiadomo, duża korporacja i czy oni nie pójdą w masówkę, tworząc przez to gorsze myszki niż mała firma Zowie która walczyła o klientów?
Te właśnie wątpliwości wstrzymały mnie z zakupem, chciałbym mieć benq ale ciągle mam wrażenie że ona jest gorsza od swojej starszej wersji.
Odpowiedz
#2
Nie wydaje mi się :)
W tym momencie ludzie łykają Zowie jak pelikany sardynki w Maroko. Gdyby zrobili coś takiego, to straciliby to czym Zowie zawsze się charakteryzowało. A zważając na ilość konkurentów, zysk szybko sięgnąłby dna :)
Krótko i na temat, w tym momencie nie, ale kto wie co będzie kiedyś i jakie kroki podejmą?
Osobiście miałem przez krótki czas EC1-a, świetna mysz. Jakość wykonania, sensor, ślizgacze... Nie było się do czego przyczepić.
Ale jakby się ktoś doszukiwał wad, to na pewno wspomniałby o bocznych przyciskach, które są "okej" ale mogłyby być lepsze.
Dla mnie to nie była wada i w życiu bym przez to nie powiedział, że mysz jest słabo wykonana.
Zdarzają się takie rzeczy. Rival - ścierające się gumy. DA - Double click, problemy z przyciskami.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
A porównywał ktoś te dwie myszki czy i jakie są zmiany ?
Odpowiedz
#4
Główne zmiany to troche inna powłoka i scrolle 12 czy 16 stopniowe zamiast 24.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.