• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór podkładki.
#1
Jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):
Używam aktualnie A4Tech Bloody V7, laserowa ze ślizgaczami aluminiowymi,sensor Pixart PAW3305DK.

Jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
Aktualnie posiadam QCK+ Mini, kiedyś używałem także A4tech x7 300mp, dosyć mile wspominam.Podkładka może być minimalnie szybsza.

Chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
Plastikowa/materiałowa/hybrydowa wchodziłyby w grę.

Jaki rozmiar by Cię interesował:
Coś koło 30x40, ale innymi też nie pogardzę.

Czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
Jak zaakceptowałem QCK, to raczej tak. Mam ją około 9 miesięcy i już nie spełnia swojego zadania..

Wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
Średnio szybka/średnia byłaby odpowiednia.

Czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
Zdecydowanie tak.

Maksymalna cena za podkładkę?
100 zł.

Uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
Hmm 80% czasu jeśli chodzi o granie na pc, spędzam w grach MOBA, pozostałe 20% to głównie rtsy i rpg.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :))

PS.Jeśli to ma w czymś pomóc to gram na 1600 DPi, wartości powyżej mnie nie interesują.
#2
z tego co wiem, to te metalowe ślizgi wyniszczają strasznie podkładki stąd nie kupowałbym niczego drogiego na twoim miejscu. Myślę, że warto abyś spróbował Natec M11 (rozmiar logo chyba Ci wystarczy).
#3
Dzięki Hya za szybką odpowiedź! :) Zobaczę tego Nateca i chyba kupię sobie jeszcze jedną A4tech albo drugą z Natec, jeśli te ślizgacze faktycznie tak niszczą podkładki.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.