• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka+podkładka do 300zł [CS:GO]
#1
Mysz

[*]jaką obecnie myszkę używasz: steelseries kinzu v2
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: najniższe, czyli 400dpi (chyba)
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (cs:go sens 1)
[*]czułość w Windows: standardowe "fabryczne" nigdy niezmieniane
[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie zmieniane
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): nie jestem w stanie tego sprawdzić teraz
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
[*]jaką masz obecnie podkładkę: takie cudoo
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie używam
[*]twój budżet: +/- 300zł (mysz + podkładka)
[*]jaki chwyt stosujesz: palm grip
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19 cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 19 mm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nauczyłem się na tym i na tym chciałbym również zostać
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chcę zmienić myszkę na coś, co posiada lepszy sensor niż ta kupa w kinzu :(
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki): ciągle rosnę, więc myszka jakaś bardziej przyszłościowa (większa)


Podkładka


Dobierana będzie pod powyższą mysz. Wymagania:
 - duża (min. taka jak moja obecna)
 - trwała
 - żeby dobrze współpracowała z powyższą myszą :)
Odpowiedz
#2
Zdecydowanie zaczekaj do końca lipca na DM1 Pro S z PMW3360. Do tego np. Natec M12 Maxi.
Odpowiedz
#3
Okej, a czy ona wymiarami i kształtem jest podobna do Zowie FK1?
Odpowiedz
#4
trochę tak
Odpowiedz
#5
Witam

Postanowiłem odświeżyć ten wątek, by nie zakładać drugiego. Dalej stoję przed wyborem myszki. Wiadomo może kiedy będą jakieś testy, czy zamawiać w ciemno? Jeśli zamawiać to jaką podkładkę do tego dobrać?
Odpowiedz
#6
Zamawiać w ciemno. Natec m12 jest spoko jakość / cena
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Okej to zamawiam. A czy ta myszka jest w kilku wersjach kolorystycznych? Bo przy zamawianiu jest wersja błyszcząca i matowa, ale w opisie myszy są jeszcze różne wersje kolorystyczne. Jest możliwość jakiejś konfiguracji myszy czy random wysyłają?
Odpowiedz
#8
Pierwsze słysze ;d
Raczej jak zamówisz matową czy błyszczącą to będzie koloru czarnego : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Błyszcząca to wersja pokryta polerowanym plastikiem, większość nie lubi tego typu powierzchni, zwłaszcza gdy dłonie się spocą, niektórzy taką lubią. Matowa jest pokryta tworzywem gumopodobnym, jest zdecydowanie bardziej uniwersalna.
Odpowiedz
#10
Chodziło mi o to podświetlenie :p czy ono jest wielokolorowe czy jeden kolor czy jak :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.