• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka głównie do CS:GO [budżet 150zł]
#11
A jakaś inna myszka w tym przedziale cenowym? Oprócz Alcor'a, bo na razie nie chcę innej podkładki brać i tego niby słabego Rivala 100?
Odpowiedz
#12
Używana zowie fk2/1 w tym tyg moze bede miec fnatic gear flick jak nie przypasuje to go sprzedam za 150. Myszka jest używana 2tyg a ma 3 miesiące (kolega kupił i leżała w pudełku) sensor 3310. Czyli z qck dobrze współpracuje
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Ja mam podkładkę od 4tech.
Odpowiedz
#14
Możesz rozważyć Tesoro Sagitte
Odpowiedz
#15
Głównie to nad czym się zastanawiam:

1. SS Rival 100 (niestety słyszałem, że ma badziewne przyciski, prawda?)
2. CM Storm Alcor
3. SS Kinzu V2 i V3 (podobno też nic specjalnego)
4. Logitech G100s (nic o niej nie wiem)
5. Ozone Neon 3K (również mało co wiem, ale mnie zainteresowała)
6. Razer Abyssus 2014 (podobno słabo działa na wielu podkładkach)

Moja podkładka to a4tech x500! ;)
Odpowiedz
#16
Alcor, albo Neon 3K.
Odpowiedz
#17
W naszym egzemplarzu, Rival 100 ma całkiem dobre przyciski. Pewnie różne się zdarzają.

Z Neon 3k uważaj, jak jesteś z tych co często podnoszą i kładą myszkę bo 3320 ma ten sam bug jak 3310, ale bardziej odczuwalny. Nie wiadomo za bardzo jak go skalibrowali, a znając podejście Ozona do myszek to może być kiepsko.
Odpowiedz
#18
do alcora musisz zmienic podkladke bo na x7 nie pograsz
Odpowiedz
#19
Zbytnio nie chciałbym zmieniać podkładki.

Co do Logitech G100s, Rival 100 oraz Kinzu v2,v3 pogram nimi na mojej podkładce bez problemu? Jeśli tak to która z wcześniej wymienionych będzie najlepszym wyborem?
Odpowiedz
#20
Z tych wybrałbym między G100s a Rival 100 w zależności od potrzebnej Ci ilości przycisków.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.