• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki i podkładki.
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4tech Bloody V8M ( trochę nie trafne ale dostałem ja no i cóż poradzić, dobrze się gra ale to nie ten kształt ).
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800.
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnie/wysokie w cs:go 5.5.
  • czułość w Windows: 6/11.
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800.
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 8 cm.
  • w co grasz (podaj tytuły gier): przeróżne fps głownie cs:go. 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Nostromo wersje małą.
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 2 dodatkowych przycisków z boku.
  • twój budżet: 100-200 zł.
  • jaki chwyt stosujesz: Claw grip.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2.
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny.
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17.5 cm.
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm.
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak byle była opcja 800 dpi.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Przede wszystkim układ palców na 1+2+2, chodzi mi tu o kształt taki jak mają myszki mionix czy qpad. 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Chciałbym aby myszka była stonowana bez jakiś jaskrawych kolorów, bardziej trzymajmy sie ciemnej palety barw.
Do nowej myszki chciałbym też dopasować nową podkładkę, moja stara jest już trochę wysłużona. 
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Tak jak pisałem wyżej wszytko dopasowane do nowej myszki.
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Raczej wolniejszą. 
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa.
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Średnia.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Średnią.
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak.
  • maksymalna cena za podkładkę? 50 zł.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Brak.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu: O podkładkach coś tam wiem ale ekspertem nie mogę się nazwać, liczę tu po części na wasze doświadczenie. 
Odpowiedz
#2
jeżeli jest to taki delikatny claw grip to rozważ DM1 pro, na pewno będzie wygodniejsza od tego co masz ;) do tego rozważ albo średnio szybkiego Natec M11 logo (ok 26 zł) albo po prostu ss qck, bo nic taniej z wolniejszych nie dostaniesz.
Odpowiedz
#3
Taki myszek widziałem dużo, szukam myszki z takim profilem: http://imgur.com/pBSE8aF. co do podkładki może powiem coś innego podkładka podobna do Nostromo na tej gra mi się dobrze. No i pytanie czy jest sens inwestować w inną firmę czy po prostu kupić nową Nostromo, ogólnie lubię testować, więc wychodzę z takim założeniem "Nowa podkładka podobna do właściwości Nostromo no i większa )
Odpowiedz
#4
taki kształt ma dm2 comfy
Odpowiedz
#5
A jeszcze inne propozycje?
Odpowiedz
#6
godne polecenia myszki o tym kształcie są w zasadzie dwie: dm2 i mionix naos 7000, który jest dużo droższy.
Odpowiedz
#7
Natec M11 to takie lepsze nostromo właśnie, da się dostać jeszcze wersję Maxi w procpu

identyczny kształt ma DM2 Comfy do tego co pokazałeś (naos 7000) i kosztuje 199 zł. Bebechy jak w DM1 pro więc jest dobrze ;] Jest jeszcze qpad 5k ale cena wyższa i słaby sensor.
Odpowiedz
#8
No powiem wam, że warto było założyć konto tutaj. :) Myszki dm 2 nigdy nie widziałem i naprawdę mi się spodobała na bloody jeszcze trochę pocisnę ale LPM idzie powoli do grobu.
Odpowiedz
#9
zakładanie konta na tej stronie to nie lada wyzwanie hehe
Odpowiedz
#10
A jeszcze jedno pytanie hipotetycznie mam obie myszki w jednej cenie ( hipotetycznie ), która w tedy brać?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.