• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór podkładki pod myszkę do CS:GO
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
    - Optyk sensor Pixart PMW3310
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
    - A4tech x7 200mp, raczej pomiędzy szybką a wolną
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
    - materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
    - większa od mojej ale nie większa niż 350mm długości, szerokość może być większa, bo więcej niż 350mm nie zmieści mi się
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
    - Raczej dłużej bym wolał
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
    - Nie znam się ale zależy mi na precyzji przy wolnych ruchach, no do CSa w końcu
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
    - Tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
    - 30zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    - Jak mówiłem nie więcej niż 350mm długości, szerokość może być więcej, myślałem nad Natec Genesis M12 Midi. Będzie dobra?
Odpowiedz
#2
30?
Ja widzę w tej cenie M11, akurat średnio szybka.
M12 może mieć problemy, ale ogółem nie polecam Ci jej, bo ma inny ślizg.
M11 bierz. Najlepiej za 45 zł 900x450 :D
Odpowiedz
#3
Tak wezmę 900x450 i sobię ją zrzucę do połowy z biurka jak kołdrę z łóżka ;) A tak serio to do csa lepiej szybką czy wolną podkładkę? Bo ta M12 mi się podoba i jest obszyta albo M22, a może lepiej tego a4techa tylko w wersji 300mp? Albo też jest esperanza

Wedle spisu podkładek na test gear z wyróżnieniami to m12 ma lepszą kontrolę i lepszą szybkość od a4techa. Ma jedynie troche mniejszy grip. Co masz na myśli mówiąc że może mieć problemy albo ma inny ślizg?
Odpowiedz
#4
M12 ma grafikę, różnie sensory reagują. 3310 co prawda nie powinien mieć problemu, ale...
M11 jest średnio szybka.

Wiesz z podkładkami jest tak - grasz na wysokim sensie - wolna podkładka. Mały sens - szybka podkładka ;d
Jak chcesz taniochę i przy tym całkiem spoko to możesz pomyśleć nad Gembird GMB Gaming 450x400.
Podkładkę zawsze można skrócić ;)
Przy wolnej podkładce trudniej się np. obracać, ale małe ruchy są hamowane i precyzyjniejsze.
A duży ślizg to szybsze przemieszczanie kursorem.
Ja bym ci polecił M11 w tej cenie. Ewentualnie wolna (ale nie dla mnie, mam inne wrażenie o niej) to QCK. Jak będziesz dbał to będzie na jakiś czas.
Odpowiedz
#5
Raczej gram na niskim sensivity, ten m11 jest mało dostępny ale na siłę na allegro znajdzie tylko nie podoba mi się że nie ma obszycia, ta moja też nie ma i ma ostre kanty oraz strzępi się na bokach. M12 nie ma grafiki. tzn są wersje z grafiką ale ja mówię o tej całej czarnej.
Odpowiedz
#6
w tej cenie to poza M12 i M11 nie ma nic ciekawego :P przetestuj sobie czarnego M12, imo na pewno lepszy od twojej będzie ;)
Odpowiedz
#7
A m22?
Odpowiedz
#8
Kolega ma. Testowałem. Powiem, że spoko. Ruch może nie gładki, ale podkładka cię nie spowalnia. Bardzo dobrze kontrolowało mi się na niej myszkę. Tylko trochę mała była, ale zapewne są rozmiary. Ja bym Ci ją rekomendował, jeśli szukasz wolnych podkładek (minus taki, że w dotyku (nie podczas grania) to powierzchnia jest trochę jak tarka)
Odpowiedz
#9
Niskie sensitivity to takie pojęcie względne.
Dla mnie będzie to 1/400 a dla Ciebie 3/400 ; )
Tak sobie myślę, że i przy doborze myszki, jak i podkładki pasowałoby to uwzględnić, gdyż tak jak mówię - dla jednych "niska" to będzie 45cm a dla drugich 80cm.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.