• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka pod fps (głównie CS:go)
#1
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: TITANUM TM102W (używałem touch-pada ostatnimi czasy bo nie grałem za bardzo, a tą myszkę akurat miałem gdzieś w szafie)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1000
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, CoD 4, LoL, CoD 6, Dota 2, Tera, Aion. inne FPSy, survivale zombe itp.
  • jaką masz obecnie podkładkę: żadnej
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2
  • twój budżet: patrz ostatnie linie posta
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? lewo, ale gram od zawsze jak prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18,5
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego? 18mm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, najlepiej 400-450
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: moja myszka nie nadaje się do użytku :P jest za mała, zacina itp.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): wygląd nie ma znaczenia 
Dobór podkładki

  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) podkładka miała by być pod myszkę do powyższego zapytania
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? nie ma żadnej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): raczej materiał
  • jaki rozmiar by Cię interesował: duża
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: taką pod CSa xD
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 50-80zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    Co do wyboru myszki i podkładki, polecane do CS są Razer Chroma, Zowie FK/Fk1/Fk2, i SS Sensei, SS Rival i teraz pojawia się taka kwestia, że mogę na myszkę wydać te 200-300zł jednak jeśli jest tańsza opcja i na moim poziomie gry w CSa (pogranicze Silvera i Golda) nie będzie dla mnie większej różnicy to myślę że nie ma sensu przepłacać, także prosiłbym o wypowiedzenie się w tej kwestii bo ja jestem zupełnie zielony jak chodzi o sensory itp. Dla mnie ważne żeby myszka była symetryczna i żeby jak rusze np. 10cm na podkładce to żeby zawsze była to taka sama odległość na monitorze bez względu na szybkość ruchu myszką i inne czynniki czego moja aktualna myszka nie gwarantuje, przy obrocie 360 stopni w CS raz wystarczy około 12cm na biurku, a raz 20 :P
#2
Jak nie chcesz przepłacać to rozejrzyj się za A4Techami z serii x7, jeśli nie są symetryczne to i tak w prawej dłoni leżą wyśmienicie i nie przeszkadza to jakoś mocno (przerzuciłem się z myszki symetrycznej).
#3
bierz Zowie Fk1, będziesz miał myszkę na przyszłość do tego dobierz podkładkę Zowie G-SR i masz komplet na lata :) Nawet jak nie jesteś pro to komfort gdy na czymś lepszym jest wart tych pieniędzy :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.