• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka pod fpsy, głównie CS:GO i Quake
#31
Jak podeślą, czyli miejmy nadzieję pod koniec lipca.
Odpowiedz
#32
To zadam jeszcze parę pytań póki nie ma dm1 pro s w normalnych sklepach. Czy zowie ec2-a będzie dużo "niższy" czy tylko trochę od deathaddera i czym się różni od swojej starszej wersji ? I czy podkładki z serii zowie by benq będą miały podobny ślizg jak przetestowane już g-sr i g-tf czy może lepszy (jeśli tak to w jakich aspektach bo bardzo mnie to ciekawi jak wypadają nowe podkładki na tle starego producenta) ?
Odpowiedz
#33
Zowie ec1-a to wygodniejszy deathadder a ec2-a to wygodniejszy i mniejszy deathadder.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#34
Nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań ;v
Odpowiedz
#35
Odpisałem a to ze nie umiesz czytać z rozumieniem i nie chce Ci sie ruszyć dupy i wpisać w Google wymiary myszek to juz nie moj problem. Co do podkładek to bie wiem bo ich nigdy nie miałem a niedawno weszły zowie by benq.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#36
Umiem czytać. Napisałeś jedynie że ec2-a to niższy i wygodniejsy deathadder o czym wiem z wcześniejszych postów. Z tego co wiem sam używałeś deathaddera i ec2-a to najlepiej powinieneś wiedzieć jak te 4mm różnicy w wysokości myszek mają się w rzeczywistości bo to też zależy od kształtu, nie tylko od samych wymiarów (tak, ruszyłem dupę i sprawdziłem przed napisaniem tego postu). Btw nie wiem po co taka nienawiść w tym poście xd
Odpowiedz
#37
Sorry słaby dzien mam :D

Jak Ci pasował da to wez ec1-a w razie co zwrócisz do 14 dni i wtedy ec2-a ale mysle ze ec1-a bedzie bezpieczniejszym wyborem :v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#38
Ok, a wiesz może jak wygląda zwrot myszki po 14 dniach na stronie dreammachines ? No i ciekaw też jestem - bo się kompletnie na tym nie znam - czy przy zamówieniu 4 rzeczy (myszki,mouse bungee,podkładki i karty dźwiękowej) na raz na procpu lub w innym sklepie będę mógł po 14 dniach zwrócić tylko i wyłącznie myszkę bez konieczności zwracania wszystkich zamówionych produktów ? Wiem, że pytanie może śmieszne ale nigdy jeszcze nie brałem przedmiotów do testów przez interneti nie wiem dokładnie na czym to polega.
Odpowiedz
#39
Jak dzwoniłem do dm i pytałem to normalnie na adres wysyłasz do Warszawy i tyle :D

A co do pro cpu to nie wiem ale wydaje mi sie ze nie Brdzie takiej konieczności wysyłania wszystkiego :€
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#40
Ok, więc zamówiłem myszkę dm1 pro s i podkładkę g-sr by benq. Podkładka jest fajna i ma bardzo przyjemny ślizg, co do myszki mam parę zastrzeżeń. Ogólnie przyciski są moim zdaniem świetne, podświetlenie jest bardzo ładne i zauważyłem znaczną poprawę skilla w fpsach (bardziej chodzi o wzrost precyzji niż o samego skilla). W human benchmark średnia czasu reakcji była o ok. 15ms szybsza od deathaddera 3.5g. Niestety najmniej podoba mi się kształt. Nie jestem przyzwyczajony do myszek symetrycznych i myślałem że łatwo mi przypasuje ta myszka po paru dniach gry. Najwygodniej trzyma mi się 1+3+1 bo na 1+2+2 mały palec spoczywa w powietrzu. Na 1+3+1 myszka jest bardzo wygodna, ale wolałbym grać nadal 1+2+2. Myślicie że lepiej pograć z tydzień i później dopiero zwrócić (jeśli kształt oczywiście by mi nadal nie przypasował) ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.