• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz i podkładka pod fpsy, głównie CS:GO i Quake
#21
Zowie gs-r
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
na początek M12 to bardzo dobry wybór :)
Odpowiedz
#23
W takim razie wezmę m12 i zowie ec2-a. Zastanawiam się jeszcze nad mouse bungee, jakie kupić i czy rzeczywiście lepiej z nim grać.
Odpowiedz
#24
Moje mouse bunge to monitor. Szkoda hajsu :p kabel se przyciśnij i juz :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#25
Kurde , dopiero co kupiłem DA'13 , a już jest Ec1-a ;_;
Odpowiedz
#26
To zwracaj to da13 bo ci padną przyciski po roku :) i kup ec1-a :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
Ewentualnie jakbym poszedł w symetryczne najlepszym wyborym byłaby DM1 PRO S w wersji matowej lub błyszczącej czy ewentualnie jeszcze jakaś inna ? No i jaką podkładkę oraz mouse bungee kupić do tej myszki aby uzyskać najlepsze osiągi.
Odpowiedz
#28
MZOESZ spróbować dm1 pro S w sumie, z mouse bungee to znam tylko zowie camade ale ja używam monitora czy taśmy akurat bardziej by mi sie przydał stojak na słuchawki :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
Czy matowa czy glossy to już twój wybór co wolisz. Z symetrycznych będzie to zdecydowanie jedna z lepszych opcji i to w takiej cenie. Podkładka praktycznie każda. Mouse bungee najlepsze jest Apuri.
Odpowiedz
#30
Nie grałem nigdy na glossy także nie mam porównania, ale z tego co wiem w większości przypadków wywołuje nadmierną potliwość dłoni. Btw kiedy pojawi się recenzja tej myszki na stronie ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.