• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka dla grafika
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
    Mionix naos 7000 - dzięki pomocy forum, jestem z niej bardziej, niż zadowolony :)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
    mam jakąś plastikową, czarną, się zużyła i czasem w niektórych miejscach przeskakuje.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
    chcę dobrą :)
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
    35x30 od biedy by starczyło, lepiej większą - coś np. 40x40.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
    wolałbym coś trwałego - aktualna ma kilka lat
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
    potrzebuję lekkiego ślizgu i wysokiej precyzji, wyczucia ruchu - celowanie w punkt  bywa aktualnie irytujące, nie potrzebuję szybko przemieścić kursora z punktu A do punktu B, za to potrzebuję precyzyjne obrysować pokrętną ścieżkę pomiędzy punktami - najważniejsza jest kontrola nad ruchem,
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
    wolałbym tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
    myślałem 50-100 PLN, jeśli bardzo trzeba, to więcej
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
    żeby ruch mocno nie obciążał nadgrarstka... Ale to pewnie żadna podkładka nie stworzy problemów.
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem Taito Control będzie dobra do tego.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za odpowiedź. Zamówiłem.
Odpowiedz
#4
Napisz jak dojdzie, czy pasuje
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.