• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Krait
#1
Witajcie 
Co sądzicie o myszce Razer Krait 2013? Mam okazję kupić ją po okazyjne cenie z dwu letnią gwrancją. Obawiam się smoothingu i 7ms opóznienia przycisków. Korzystam z logitech g100s, dlatego kształt by mi przypasował. Wiem, że to niby milisekundy, ale czy to opóznienie kliku będzie odczuwalne ? Na czym dokładniej polega ten smoothing oprócz na "pływaniu kursora", deathadder 2013 ma ten sam sensor, dlatego mnnie zaciekwiła ta myszka.
Odpowiedz
#2
Powiedz mi używasz oprogramowania od logitecha ? Czy raz ustawiłes i zostało?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Korzystam cały czas.
Odpowiedz
#4
I co tam ustawiasz? ;o czy poprostu masz włączone

Sensor na pewno bedzie na + względem logitecha. Co do input lag przycisków mysle ze tego nie odczujesz. Zowie miały po 26ms i niektórzy o tym nie wiedzieli :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Znaczy jest włączony, ustawiłem tylko 1000dpi i 500hz i po prostu sobie działa w tle, nie przeszkadza mi to nie wyłączam. Czyli przyciskami się nie muszę martwić, ale jak z tym smoothingiem ?
Odpowiedz
#6
To najwyzej wyłączysz oprogramowanie jak bedziesz smoothing widział :D według mnie nie ma co sie martwic miałem da chrome i było ok :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#7
Świetna myszka, mówiąc szczerze nie widzę żadnego smoothingu z synapse i bez, do zamknięcia.
Odpowiedz
#8
Pozazdrościć tym co nie widzą smoothingu z włączonym synapsem :] W chromie momentalnie mnie odrzuca jak odpalę synapsa i próbuję ruszać kursorem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.