• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#1
- Obecnie używam słuchawek Genius HS-G500V
- Mam zintegrowaną kartę dźwiękową w płycie AsRock N68C-S UCC i nie zamierzam kupować nowej
- Słuchawki mają być głównie do gier i trochę do muzyki
- Słucham muzyki elektronicznej: Electro House, Progressive House, Bigroom i całe EDM
- Gram głównie na słuchawkach w CS:GO gdyż tu to podstawa
- Maksymalny budżet to 100zł, chyba że byłaby kolosalna różnica w jakości to trochę ponad
- Na pierwszym miejscu stawiam komfort, gdyż w tych słuchawkach co mam dźwięk jest dobry jednak są za małe i uszy już po godzinie potwornie mnie bolą, więc nic mi z dobrego dźwięku jeśli będą niewygodne
- Słuchawki wolę zamknięte jednak nie jest to priorytet gdyż gram w domu, zazwyczaj w ciszy i spokoju
- Nie wiem co wolę słyszeć, po prostu to co się dzieje w grze, zarówno blisko jak i dalej
- Nie będę podróżował ze słuchawkami, nigdzie się z nimi nie wybieram
- Dodatkowo: Muszą być większe niż moje Geniusy gdyż mam najwyraźniej duże uszy. Słuchawki które miałem na głowie ozone rage st są delikatnie za małe dla mnie i lekko obcierają o moje uszy. Muszą mieć też mikrofon.

Myślałem nad Sharkoon Shark Zone H10, wydają się rozsądną propozycją. Co sądzicie?
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że nawet zwykłe poczciwe HD681 zagrają lepiej i będą po prostu lepsze.
Możesz też spojrzeć na ISK HP-580, szczególnie jak lubisz "trochę" basu.
Aczkolwiek nie wiem jak to z tymi twoimi uszami będzie :p
Co do mikrofonu... w słuchawkach nawet wyższych lotów jest w porównaniu do stojących, czy "doczepianych" po prostu słaby.
Nawet za grosze znajdziesz coś fajnego, a słychać będzie Cię o wiele lepiej.
Wracając do słuchawek, te ISK mogą być dla Ciebie gorsze w CS'ie właśnie poprzez ten bas.
Ale niech się wypowie jeszcze ktoś inny, bo ja mało mam tutaj do gadania ;|
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Akurat HF2010 mają dobry balans, bas nie zagłusza innych pasm. Nie wiem jak z HP ale pewnie podobnie. HD681 - dobre słuchawki, odradzam, bo są wykastrowane z basu i to granie jest strasznie ostre. HP zdają się być bardziej zrównoważone. Przy okazji jeszcze kosztują parę złociszy mniej.
Odpowiedz
#4
Ale jeśli ktoś oglądał testy Sharkoon Shark Zone H10 to zobaczcie że mikrofon jest tak dobry że można go porównać nawet to tych drogich stojących.
Odpowiedz
#5
No i co. Nie wiem jak z dźwiękiem.
Odpowiedz
#6
No to to że mikrofon jest bardzo dobry, według recenzji rooshkena dźwięk jest także na wysokim poziomie. Nie chcę słuchawek bez mikrofonu gdyż jest to po prostu nie wygodne. Słuchawki bez mikrofonu to ja mam ale z nich nie korzystam do grania bo nie czuć niskich tonów i basów przez co w grach słabo słychać kroki itd. Poza tym kupiłem niedawno za 10zł mikrofon nateca stojacy ale jest niewygodny bo muszę mówić tuż przed nim bo inaczej nie zbiera dźwięków. Także potrzebuję słuchawek z mikrofonem i koniec kropka. Albo z mikrofonem albo wcale. Zauważyłem trzy ciekawe modele: Natec Genesis H59, Sharkoon Shark Zone H10 i Creative Fatal1ty. Jednak creativy wydają się być małe, a ja mam spore uszy. Porównując nateca i sharkoona wydaje mi sie że sharkoon jest lepszym wyborem
Odpowiedz
#7
te sharkoony lecą z tych samych fabryk co tracery, geniuse itp itd czyli nie oczekuj lepszego dźwięku jak chociażby w superluxie, stawiam, ze dzwiękowo będzie to niemal to samo co masz teraz, moze mica ma lepszego, oby... :P

druga sprawa jak słuchawki są basowe to gorzej słychać kroki bo w CSie kroki są podpięte pod średnie pasma, więc mniej basu tym lepiej. Niemniej jak bardzo chcesz basowe to weź Superlux 681Evo MK2 (lub ISK HP580) i mikrofon Zalmana zm mic1 który podpinasz pod kabel i jest wtedy jak na zintegrowanym mikrofonie, bo stają się częścią słuchawek, takze nie będziesz miał problemów jak z twoim natecem.
Odpowiedz
#8
Zalman to śreni jest. Ja mam MT391 za 19 zł i zbiera elegancko.
PS. Natec to może zbierałby lepiej gdybyś włączył opcję podgłośnienia mikrofonu o chociażby 10 DB, druga sprawa karty dźwiękowe (wewnętrzne lepszej półki, tak jak np. Xonar DG) mają wzmacniacz mikrofonowy i ja mam mikro 1m od siebie i mnie słychać dobrze.
A i nie wiem czy tak nieświadomie napisałeś, ale to że słuchawki nie mają mikrofonu nic nie zmienia w dźwięku xD Po prostu jakieś dupne masz, zabasowane ;p
Odpowiedz
#9
Nie mówię że to zmienia jakość dźwięku. Tylko tamte co mam bez mikrofonu są po prostu gorsze. I do csa się nie nadają
Odpowiedz
#10
Kup jakies superluxy + osobno Majka mowie Ci. Miałem fatality potem syberie v2 potem pożyczyłem superluxy od kumpla i miażdżą te wcześniejsze a ziomek dał 70/80zl za nie ;) ja sam gdybym nie miał kasę to bym je brał ale dołożyłem i kupiłem Hyperx cloudy (mimo ze wiem ze Superlux hmc631 sa lepsze ) to ja stawiam na wygodę.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.