• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#71
Te moje sharkoony są dość wygodne ale jednak po kilku godzinach czuć trochę dyskomfort bo nauszniki są dość cienkie (płytkie) ale i tak jest dużo lepiej niż w tamtych geniusach. Co do dźwięku jeszcze to górne pasma mogłyby być trochę lepsze ale i tak nie ma tragedii. Dolne pasma i średnie grane są świetnie i czysto
Odpowiedz
#72
Dobra bo mam znowu problem. Te sharkoony bardzo mi się podobają jednak nauszniki są płytkie i uszy dotykają mi głośnika przez co bolą mnie tak samo jak w geniusach. Trochę mniej bo te przykryły całe uszy ale nadal bolą. Niby mogę zwrocić w przeciągu dwóch tygodni ale szkoda mi je zwracać bo oprócz tego że da płytkie nauszniki to wszystko jest super. Może dałoby się kupić jakieś gąbki do nich. Są w internecie nauszniki do roznych słuchawek ale nie wiem które będą pasować. A gdybym zrobił coś sam, np. Przykleił do nauszników warstwe gąbki xD może da rade?
Odpowiedz
#73
Nie polecam przyklejać czegoś od siebie, bo utracisz gwarancję. Jak chcesz coś wygodnego i lepszego to kup albo ISK HP-580 albo dołóż do HyperX Cloud.
Odpowiedz
#74
Możesz zmierzyć mi te hp580? Chodzi mi o szerokość otworów w nausznikach i ich głębokość (grubość)
Odpowiedz
#75
p0oczytaj recenzje np. na audiofanatyku
Odpowiedz
#76
Dobra wyjąłem ze starych jvc gąbki i przyłożyłem do sharkoonów i jest wygodnie xD. Bez przyklejania po prostu najpierw jedno potem drugie i elegancko. Słuchawki trochę cisną wiec nauszniki nie wypadają a dźwięk się wiele nie zmienia :D
Odpowiedz
#77
hyperx cloud sprawdzą się najlepiej w takiej sytuacji
Odpowiedz
#78
Nie ma co odkopywać...
Bez sensu, poza tym sprawdź tytuł tematu... "Słuchawki do 100zł"
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.