• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#41
Tego nie wiem bo są na USB wiec nie mogłem ich podłączyć do tel ale ludzie mówią w necie ze grają świetnie
Odpowiedz
#42
Kolega ma Hydry.
Dźwięk sam powiedział, że jest płytki i sztuczny. A mikrofon to żenada, zupełnie nie jak mój kolega i w dodatku jakby był w kiblu ;d
Wygodne może i tak, ale s ą wygodniejsze.
Przymierzałem ostatnio Roccat Renga i są b. wygodne to tak jak HD681?
Odpowiedz
#43
ludzie mówią, ze Krakeny grają świetnie :D nigdy nie słuchaj "ludzi" ^^
Odpowiedz
#44
Tylko ze ja mam dużą głowę. Te geniusy co mam też ludzie mówią ze wygodne i przykrywają całe uszy a niestety dla mnie są okropne. Uszy mnie od nich bolą. Ja będę kierował się wygodą bo nic mi ze słuchawek dobrze grających a niewygodnych tak jak te co mam. Dźwięk jest dobry ale uszy bolą. Najpierw wygoda. Dźwięk wystarczy mi na poziomie tych co mam a raczej w tracerach gorszy nie będzie
Odpowiedz
#45
Ja też mam duży łeb. HF2010 leżą świetnie na 7 czy 8 punkcie regulacji. Max to 8.
Obecnie jestem na siódemce i mogę w nich siedzieć godzinami.
Odpowiedz
#46
Tu chodzi o wielkość uszy ale domyślam się ze 2010 będą wygodne bo widać po kształcie ale są za drogie dla mnie. Tak 110 to max
Odpowiedz
#47
Dobra zwiększam budżet do jakiś 150 zł. Podobają mi się HyperX cloud drone. Czy może lepiej dopłacić do siberii 100/150? Nie podawajcie mi tych isk bo nie jest to sprzęt który mnie interesuje
Odpowiedz
#48
W takim razie nie interesuje cię dobry, sprawdzony produkt? Jasne, to jest twoja sprawa, co kupisz, my ci tylko możemy doradzić, ale błagam cię żebyś posłuchał osób które miały więcej słuchawek na głowie. Ja zaufałem typkowi który co prawda dobrze gra w lola, ale na słuchawkach się nic nie zna i teraz męczę się z krakenami pro ;)
Odpowiedz
#49
Steelseries'y bym odpuścił, szkoda pieniędzy.
Co do Drone to pewnie niczym się nie wyróżniają.
Ale jak chcesz coś TYLKO pod wygodę to raczej nic od nas się nie dowiesz, bo cóż...
Nie każdy ma taką samą głowę, uszy a przede wszystkim każdy ma jakieś własne preferencje wygody.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#50
W sumie racja, co do tych wszystkich isk i superluxów to mają zasadniczą wadę: Są otwarte lub półotwarte. Tutaj teraz wiem co chcę, bo będąc w sklepie, przymierzałem słuchawki otwarte i jest to strasznie niemiłe dla mnie uczucie, gdy zakładam je i wogóle nie czuje że je mam bo cały hałas przechodzi. Lubię to uczucie jakby (zasysania ucha) to uczucie dają słuchawki zamknięte z dobrymi nausznikami które dobrze wygłuszają. Takie uczucie jest np. w krakenach ale ich nie chcę bo wiem że to dziadostwo. Bardzo fajnie wygłuszały właśnie te tracery oraz siberia 100. Hyperx nie było bo nie wiem czemu wogóle nigdzie nie ma słuchawek tej firmy w sklepach. Wyglądają na dosyć duże nauszniki w tych dronach. Może poczekam aż kupi je trochę więcej osób i zobacze co powiedzą. A jak nie to kupię te tracery lub dopłace do siberii. Cóż, wiem że mi nie pomożecie no bo nie macie jak. Słuchawki które dla innych są wygodne, dla mnie są okropne, bo mam jakieś najwyraźniej dziwne uszy. Mój problem też tkwi w tym że jedno ucho mam większe od drugiego i każde słuchawki jakie mam, do jednego ucha pasują idealnie a drugie obciera mi o nauszniki... Myślę że powinienem właśnie szukać słuchawek nie okrągłych tylko jajowatych, one chyba lepiej dopasują się do kształtu ucha. Mam już słuchawki stare JVC HA-G101 i mimo tego że otwory na uszy wydają się małe to idealnie mieszczą całe moje uszy. Także najpewniej zdecyduje się na te hyperx cloud drone.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.