• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#31
Słuchaj, jak chcesz to bierz sharkoony. Może będziesz zadowolony, może nie. Błędem jest twierdzenie, że wszystkie słuchawki dla graczy są złe - my Ci podajemy sprawdzone konstrukcje, które zyskały uznanie graczy, a nawet zwykłych użytkowników. Może te sharkoony są dobre, bo ja wiem. Wiem też, że Rooshken zawsze o produktach sharkoon wypowiada się nadzwyzaj dobrze, więc... Albo poszli po rozum do glowy i robią dobre rzeczy, albo sponsoring.
Wybieraj w superluxach itp. masz sytuację jasną, a w Sharkoon jedynie pewny mozesz być mikrofonu.
PS. Sory, że nie piszę po polsku ale na redach ciężko to idzie ;d
Odpowiedz
#32
Kup se Browny czyszczak :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#33
Ta kupiłem Blue z chin i jeszcze jadą
Odpowiedz
#34
Jeszcze z 3-4 lata temu to w 2 tygodnie większość produktów przychodziło z Chin, teraz te 30 dni to minimum jest.
Odpowiedz
#35
No wkurzyłem się, bo odd 21 czekam a mi pisze że to w pekinie siedzi ;d
Odpowiedz
#36
Byłem w sklepie i po założeniu kilku modeli dla gracza to ku mojemu zdziwieniu najwygodniej leżą mi tracer hydra xD. No siberia 150 tez ok. Creative fatality to gówno niewygodne i strasznie tandetnie wykonane
Odpowiedz
#37
Nieee tylko nie hydry widziałem co potrafią, kolejne słuchawki które odrosły by zamulić rynek ;D
Poszukaj czegoś z podobnym systemem, choć słuchawki które na ogół są wygodne napewno będą wygodne dla ciebie.
Pewnie nie było tam takich słuchawek jak Hi2050 itp ; )
Odpowiedz
#38
No nie. Ja patrzyłem na gamingowych. I tam nie widziałem nic co przykryłoby całą moją głowę. Wszystkie obcierały mi o uszy. Fatality tylko upewniłem się że to dziadostwo. Hydra jak pomacałem są dość dobrze wykonane, na pewno lepiej niż te Fatality które tak wszyscy zachwalają a są do dupy. A jak są słuchawki na usb to nie mają zakłóceń? W moich aktualnych mam wibracje na usb i gdy mam podłączanie to są szumu i trzaski w słuchawkach. Czy nie będzie tego w słuchawkach na usb? Czemu twierdzisz ze Hydra to szit? Pewnie nawet ich nie miałeś na głowie. Uwierz mi ze miałem już wiele rzeczy tej firmy i prawie zawsze żałowałem zakupu i znienawidziłem tą firmę. Nawet te słuchawki jak patrzyłem na nie w necie to niby fajne no ale Tracer. Wiedziałem ze to nie może być dobre. Ale jak je założyłem to zły czar prysł. Są ogromne dużo większe od reszty ale jako jedne z niewielu przykryły całe moje uszy. Gąbki są fajnie miękkie i jest wrażenie ze "zasysają" uszy tak jak dużo droższe słuchawki. Jak dla mnie feeling jest podobny jak w krakenach tylko ze muszle są większe. Również świetnie wyciszają. Prowadnice są metalowe a reszta plastik ale gruby i solidny. Tylko to podświetlenie. Nie chce go a nie da się go chyba wyłączyć...
Odpowiedz
#39
I tu jest pies pogrzebany :)
Bo nie miałeś na głowie ani tych Hi2050, ani Superluxów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#40
O ile mogą może i są wygodne, ale ich brzmienie po prostu nie może być nawet dobre w porównaniu z np. Superluxami, ISk, Takstarami.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.