• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#21
A tak na poważnie. Wez negocjuj te do załóżmy 130zl + wysyłka i bierz je.

Słuchawki - HyperX Cloud
http://olx.pl/oferta/sluchawki-hyperx-cl...g4Xsr.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
Nie wiem od czego zacząć więc może...
"Dobra są te superluxy za 80, ale jak mówicie są wykastrowane z basów." Masz alternatywę - HP580, już same HD681 to w ogóle inna klasa dźwięku niż Genius. Zresztą sam mówiłeś, że głównie gry, więc po co Ci bas? W muzyce i tak różnica będzie bardzo duża.
"Po drugie od samego początku mówię że chcę słuchawki z mikrofonem a wy mi cały czas podajecie słuchawki bez mikrofonu i każecie kupić oddzielnie. Nie rozumiecie że nie chcę mieć mikrofonu oddzielnie?" Bo różnica w dźwięku to jest kosmos, nie lepiej kupić słuchawki za 80zł, wraz z nawet tym Zalmanem, jak nie chcesz stojącego i cieszyć się nie dość, że o wiele lepszym dźwiękiem słuchawek, to i mikrofonu. Bez straty na wygodzie.
"Powiedz to 250 osobm które w ciągu trzech miesięcy na morelach kupili Creative Fatal1ty za 99zł i poczytaj komentarze." Bo te osoby nie miały nic lepszego na głowie. A, że są popularne to ludzie je łykają jak Krakeny.
"Siberia V2... Twierdzisz że jest słaba, to wytłumacz mi dlaczego tak wiele pro playerów i streamerów grają właśnie na tych słuchawkach? " Popularność, nieznajomość, prestiż, sponsor. Nie wiem czy wiesz, ale połowa "pro player'ów" nawet nie wie na czym gra.
"Wybacz ale mówisz żeby dopłacić do czegoś lepszego, tylko chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że niektórzy muszą dopłacać już do tych za 100zł..." Jakbyś pomyślał, to byś nie kupował kolejnych słuchawek "dla graczy" i zaoszczędził. Nikt tu dla Ciebie źle nie chce. Pretensje mógłbyś mieć, jakby Ci ktoś tutaj polecił Krakeny. Akurat Czyszczu dał Ci propozycję, która w swojej klasie jest tania i świetna, a przecież nie musiał tego robić. Zrozum, że każdy Ci odradza słuchawki z mikrofonem bo są po prostu nieopłacalne... Chcesz to kup te Sharkoon'y ale jak twój znajomy kupi sobie chociażby Superluxy czy te ISK, wraz z tym Zalmanem to o takiej jakości dźwięku możesz pomarzyć. Już nie wspominając, jakby udało mu się wyrwać coś po taniości, HF2010 czy chociażby Cloud'y, które podał Ci Amok.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
No, i nie można grzeczniej? To tak, co do tych słuchawek bez mikrofonu, to jedynie te ISK HP580 by mnie przekonywały z tym że jest ich bardzo mało w internecie i kupując je za 80zł trzeba doliczyć jakieś 15zł na wysyłke to mamy 95zł. Mikrofon nawet ten zalman za jakies 23 plus też wysyłka bo w tym sklepie nie ma mikrofonu. To mnie razem wyniesie ponad 130 zł łącznie. Poza tym nie wiem czy to do końca wygodne gdy będą mi się ze słuchawkami plątały dwa kable oraz nie wiem jak będzie ze zbieraniem dźwięku bo ten od słuchawek mam tuż przy ustach a tamten będzie chyba nisko. No ale przecież nie wierzę że w tych słuchawkach "gamingowych" do 100zł nie ma nic co byłoby wygodne... Chodzi mi głównie o to. A co do tych pro player'ów to wątpie żeby zawodnicy virtus pro, jednej z najlepszych drużyn świata w cs go nie wiedzieli na czym grają i nie znają się na sprzęcie... Co do podanych krakenów to właśnie one bardzo mi się podobały :D Przymierzałem je kiedyś w sklepie i zrobiły na mnie bardzo bardzo dobre wrażenie.
Odpowiedz
#24
Filip pewnie i wie :)
Ale wątpię, żeby taki byali miał wszechstronną wiedzę na temat sprzętu :)
Pamiętam jak kiedyś na fanpage'u Szpera ktoś mu tłumaczył czym są wartości maksymalne i czym jest LOD...
A co do Krakenów, te HP-580 będą grały lepiej od nich...
Dlatego wcześniej albo nawet w innym temacie chyba Czyszczu (przepraszam, ale chyba jestem ślepy) mówił, że słuchawki producentów typowo muzycznych są lepsze od "gamingowych". Dlaczego? Bo nie dość, że w muzyce już w ogóle tamte przewyższają to i w grach są lepsze. Oczywiście są wyjątki ale te da się policzyć na palcach jednej ręki. I jakość muzyki będzie w nich słaba. A chyba każdy z nas, lubi czasem czegoś posłuchać, czyż nie? :) Także... zazwyczaj słuchawki "dla graczy" to pic na wodę i naciąganie na pieniądze :)
Co do HP-580 poczytaj o nich, może ktoś się wypowie jak się mają w porównaniu do innych. Albo jak się mają do HD681 EVO, bo takowe ma mój kumpel i grały bardzo fajnie :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#25
Tylko jeszcze jak z wygodą bo nie chcę by mnie uwierały w uszy. Wyglądają na dość duże ale czy tak jest to nie wiem
Odpowiedz
#26
Zmierz średnicę w środku nausznika w Genesis'ach i podaj ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#27
Jakieś 5 cm może 4,8 cm
Odpowiedz
#28
Jeżeli nauszniki z HD681 pasują do HP-580 (zakładam) i są takie same, to u mnie jest lekko ponad 5 cm :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#29
Troszkę mało :/ A co do wspomnianych sharkoonów to jak mierzył rooshken miały 5,5c-6 cm. Jak mówiłem mam dosyć duże uszy. Tylko sharkoony boję się będą za płytkie żebym nie obcierał znowu uszami o głośnik
Odpowiedz
#30
Nie wiem jak to tam z tym jest ale to się zdarza u takich firm.
Dokładnie te od 681 mają ~5.5cm
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.