• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 100zł
#11
Jak już mówiłem głównie zależy mi na wygodzie,, dźwięk też jest ważny ale nie aż tak jak wygoda. Słuchawki muszą przykrywać mi całe ucho i nie obcierać o nie. Co do dźwięku nie jest mi potrzebne nic więcej niż w moich geniusach. Dla mnie dźwięk w nich jest naprawdę spoko i w grach słychać kroki świetne. Minusem są oczywiście małe nauszniki które obcierają mi o uszy. Już po godzinie bolą mnie a dłużej niż dwie godziny nie da się w nich siedzieć bo uszy odpadają. Zasadniczo miałem też słuchawki Tracer Explode za 13 zł xD i także nie były najgorsze co do dźwieku tylko się popsuły, a raczej ja je popsułem xD. Nie jestem raczej audiofilem albo po prostu nigdy nie miałem jakiś lepszych słuchawek przez co dźwięk aby był w miarę dobry, nie potrzebuję rewelacyjnego. Na pierwszym miejscu wygoda
Odpowiedz
#12
To napisałem - dozbieraj do HF2010 - wygoda ta sama co w Hyperach + ciut lepszy dźwięk
Odpowiedz
#13
Tylko trochę za drogie. Miały być do 100zł
Odpowiedz
#14
Albo dozbieraj albo wybieraj w gownach. Chłopie no cos dobrego kosztuje a słuchawki kosztuje sie na kilka lat wiec dozbieraj te 40zl czy ile i kup lepszy sprzęt a bedziesz bardziej zadowolony ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
(07-03-2016, 10:41 AM)Amok napisał(a): Albo dozbieraj albo wybieraj w gownach. Chłopie no cos dobrego kosztuje a słuchawki kosztuje sie na kilka lat wiec dozbieraj te 40zl czy ile i kup lepszy sprzęt a bedziesz bardziej zadowolony  ;)

Hola towarzyszu :D
Superluxy i te HP'ki to nie gówienka :p 
To można powiedzieć o Tracer'ach, słuchawkach Natec'a opartych nie na tym co będzie dobrze grało, ale na tym co się dobrze sprzeda.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
Prawda, ale według mnie HF są lepsze. Wybieraj - HP580 w kij basu i ciut głębsza scena - HF2010 bardziej zrównoważone, wygodniejsze bardzeij szczegółowe.
HD681 - kastraty bez basu, ostre żywiołowe. Ewentualnie Rockmaster OE jak pamiętam - zamknięte, wielka scena i ciepłe z naciskiem na bas. Do wyboru do koloru :D
Odpowiedz
#17
Czemu wybieram w gównach? Jakoś mam słuchawki jedne za 50zł do muzyki JVC HA-G101 i są mega wygodne oraz dźwięk mi pasuje, drugie za 65 Genius HS-G500V gdzie do grania dźwięk jest także bardzo dobry tylko są niewygodne. Wogóle nie słuchacie tego co mówię. Podałem maksymalną cene 100zł a wy mi walicie słuchawkami po 170-200. Dobra są te superluxy za 80, ale jak mówicie są wykastrowane z basów. Po drugie od samego początku mówię że chcę słuchawki z mikrofonem a wy mi cały czas podajecie słuchawki bez mikrofonu i każecie kupić oddzielnie. Nie rozumiecie że nie chcę mieć mikrofonu oddzielnie? Wydaję mi się że po to wpisuje swoje preferencje co do słuchawek żebyście pomogli mi dobrać takie jakie będą dobre dla mnie, takie jakie ja chcę. Możecie mi mówić że będą grały źle i wogóle, ale ja powtarzam że chcę słuchawki z mikrofonem bo z nimi gra mi się najwygodniej. Proszę uprzejmie o pomoc w wyborze sprzętu jaki podałem na początku w preferencjach a nie wciskacie mi coś co mnie nie interesuje. Jakbym chciał słuchawki bez mikrofonu to bym sobie grał na moich JVC które może nie mają dobrego dźwięku do csa ale są bardzo wygodne. Chcę słucahwki z mikrofonem które będą wygodne, nie jestem audiofilem, wystarczy aby było słychać kroki w csie
Odpowiedz
#18
To kup se jakies słabe Siberie v2 używane jak tak chcesz wygodę kosztem dźwięku ;p
Ale on chce słuchawki z majkiem w tej cenie a w tej cenie same gowna :€
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Tak same gówna... Czy ty siebie słyszysz? Miałem słcuhawki Tracer Explode za 13 zł i nie powiem że były gównem... Gówno to możesz zrobić, a nie nazwać tak słuchawki, Gównem możesz nazwać słuchawki za 3zł, ale nie za 100zł. Do 100zł można kupić już całkiem dobry sprzęt. Uważasz inaczej? Powiedz to 250 osobm które w ciągu trzech miesięcy na morelach kupili Creative Fatal1ty za 99zł i poczytaj komentarze. Sam bym je wziął tylko mogą być za małe. Siberia V2... Twierdzisz że jest słaba, to wytłumacz mi dlaczego tak wiele pro playerów i streamerów grają właśnie na tych słuchawkach? Chyba pomyliły ci się tematy, bo ja mówię o słuchawkach do grania a nie do muzyki, a do muzyki to mi wystarczają słuchawki za 60zł. Wybacz ale mówisz żeby dopłacić do czegoś lepszego, tylko chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego że niektórzy muszą dopłacać już do tych za 100zł... Dopłacać można zawsze i zawsze znajdzie się coś lepszego. Tylko że nie wszyscy potrzebują czegoś najlepszego
Odpowiedz
#20
Miałem fatality i Siberie v2 a mam cloudy :)

Używają bo sa for gamers jak krakeny (tez gowno za 300zl xd ) i im za to płaca :) fatality sa takie se Siberie to samo, w cloudach duzo lepiej slysze i sa dla mnie mega wygodne i maja lepszy mikrofon niz te Siberie czy fatality (mega nie wygodne bo za male i grzały uszy niemiłosiernie) ja swoje cloudy za 180zl kupiłem. A jak tak chcesz to jesz do media Marktu kup se jakies tracer czy natec za 80zl for gamers i miej jest taki model co sie hydra nazywa ma nawet 7.1 ;D super dla graczy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.