• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 1000 zł
#1
jakie obecnie używasz? - Używałem Steelseries Siberia v2 i oddałem niedawno Logitech G633 (zepsute sterowniki G633 po prostu niewypał)
   czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? - Nie
   - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - Możliwe. Zależy od ceny słuchawek
Płyta główna https://pl.msi.com/Motherboard/B75AG43.h...o-overview

   słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - 50% do gier i 50% do muzyki
   jakiej muzyki głównie słuchasz? - Future house i podobnych
   w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? - Gram w gry MMORPG, FPS (w tym CS:GO). Co do priorytetu, chciałbym żeby słuchawki działały "dobrze" w FPSach i dobrze odtwarzały muzykę
   twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 1000 zł
   stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - Oczywiście że dźwięk, ale nie chce słuchawek z pałąkiem, który wbija mi się do głowy (tak jak w G633)
   jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - Zamknięte
   czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - Nie
   dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Fajnie by było kupić jakieś bezprzewodowe (nie lubię kabli) i wolałbym, żeby słuchawki miały mikrofon, chyba że znajdzie się jakiś dobry, który mógłbym postawić na biurku i na który starczy pieniędzy
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem HyperX Cloud + DAC Prodigy Cube Black Ed. (masz słabą integrę, więc warto zainwestować w coś lepszego) w pełni Ci wystarczą. Na pewno takie połączenie będzie zdecydowanie lepsze od tego co do tej pory miałeś.
Odpowiedz
#3
Sennheiser game zero (lub game one) z jakąś kartą. RocCat kave 5.1 z innym mikrofonem i kartą 5.1. Ewentualnie jak kolega wyżej hyperx cloud (cloud 2 nie ,bo masz wtedy tylko slabą kartę na usb) i jakiś dav lub karta
Odpowiedz
#4
Kavy słabo odtwarzają muzykę, game zero są przyzwoite ale nie warto tyle wydawać. Hypery + DAC to najrozsądniejsza opcja.
Odpowiedz
#5
Czyli DAC Prodigy Cube Black Ed. będzie najlepszą opcją ?
Odpowiedz
#6
Z Daców do Hyperów uważam, że tak.
Odpowiedz
#7
Znaczy jak podniesiesz budżet to możesz zamówić z zagranicy lepszego O2+ODAC - https://www.jdslabs.com/products/48/obje...mbo-revb/i będziesz miał na lata.
Odpowiedz
#8
Czemu ludzie tępią moje pomysły -__-
Odpowiedz
#9
Trzeba mu doradzić dobry sprzęt, a to co Ty podałeś to takie średnie ;d
Odpowiedz
#10
Nikt nie tępi ;) po prostu autor podał proporcje 50/50 gry/muzyka, więc takie Kavy są rzeczywiście fatalnym pomysłem. Sennki Game Zero są b. dobre ale raczej bym je polecał do proporcji 70 gry 30 muzyka. Bo bardziej muzycznych znajdziesz sporo i tańszych.


PS. na https://www.massdrop.com/r/ZVBMBP co pewien czas pojawia się ODAC+O2 w przyzwoitej cenie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.