• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka/220zł/Palm-Claw
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G400 (nie działa)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 56 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO , Overwatch i LoL ( częściej fps'y)
  • jaką masz obecnie podkładkę: QCK Medał of honor
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): główne i boczne
  • twój budżet:220zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm-claw , Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1 , 1+2+2 nie ma sensu w G400
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): około 18,5cm-19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? około 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: jak będzie dla mnie lepszy , muszę przymierzyć :P
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: ok
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: "Zacinanie" , przestała mi działać 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): nie mam
  • Myślałem , nad http://www.x-kom.pl/p/121175-mysz-przewo...l-usb.html i http://procpu.pl/p/1544/21653/zowie-ec1-...racza.html
Odpowiedz
#2
Seria EC1 jest jedną z najczęściej wybieranych i chwalonych sobie przez osoby które przesiadają się z G400/G500 (robiliśmy statystyki z maili :], zresztą an forach również sobie ją chwalą). Jednak EC1-A jest bardzo ciężko dostępna w PL, więc w sytuacji jeżeli potrzebujesz na już to ten DA'13 wydaj się bardzo sensownym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#3
Ja bym wolał mało używana chrome za tyle wyczaić niz da2013.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Więc mam kupić DA'13 albo używaną Chromę? A Evo się nie opłaca?
Odpowiedz
#5
A symetryczne Ci nie pasują ? Pokusiłbym sie o zowie za12 pod twój chwyt powinna leżeć idealnie. Z myszek Ala deathadder bardzo polecam gigabyte xm300. Wygodniejsza troche od deathaddera miałem kosztuje 199zl na morele :) feeling tego sensora ustawiam na rowno z logitechem g502. Lepszy od razera (poprzez syfne oprogramowanie razer )
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Pasują mi symetryczne , wcześniej chciałem wziąć DM1 Pro. Myślę nad kupnem DA
Odpowiedz
#7
Dm1 pro bedzie chyba bardziej palm.

A dostępna jest ta ec1 evo? Bo jak ja patrzę to nie dostępny produkt ;v
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
EC1-A praktycznie nie da się na tą chwilą kupić, a co dopiero nieprodukowaną Evo. Może rzeczywiście XM300 byłby lepszy od DA.
Odpowiedz
#9
Przepraszam za tą pomyłkę z Evo , ale zdawało mi się ,że wczoraj późną porą widziałem kilka egzemplarzy na procpu.pl
Odpowiedz
#10
Byc moze było to zmęczenie albo model ec1-a ktory schodzi natychmiastowo bo nigdzie go nie ma
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.