• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idealna myszka dla mnie? Moze byc 400dpi :v
#11
Myślę, że ten Avior może Ci pasować :)
Aczkolwiek wiadomo, że musisz to sprawdzić na własnej skórze.
Avior 100g, FK2 85g ale tego i tak pewnie nie odczujesz, nawet przez sam kształt możesz mieć mieszane odczucia co do myszek niezależnie od ich wagi.
Ale z drugiej strony ten Flick też jest świetny...
Cholernie ciężki wybór ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
#12
Ten flick to trochę taki krótszy Avior?
Ja bym brał Flicka
#13
Tylko jak ja go sprzedam w razie co :/
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#14
Do tej pory najlepsza była zowie ec2 i rival na równi z xm300. :D

Przeważnie kupowałem i odsyłałem myszki. Najbardziej żałuje ze odesłałem dobry model xm300 co go kupiłem za 150. Generalnie to mistrz interesów . Rivala kupiłem za 60zl sprzedałem za 170zl (wymienili mi na gwarancji) i nie miałem kupca to musiałem xm odesłać a tu nagle kupiec i juz za pozno było zeby została :/ druga xm300 miała luźny scroll i double click i wróciła do sklepu szybciej niz ja kupiłem. Co do klawiatury kupiłem rapid-i za 300 z wliczona wysyłka ~280zl na rocznej gwarancji. A co do myszki to ojebe fk2 i g502 i cos wybiorę pewnie. Fnatic albo xm300 (3 próba? )

@xexu nie masz juz ec1-a moze?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#15
Nie mam, odesłałem już trochę czasu temu ;/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
#16
Sprzedałem fk2. Jeszcze g502.

Nowina jest taka ze wysępiłem ec2-a od znajomego :D aktualnie do mnie jedzie :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#17
TEMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ EC2-A moim wyborem i jak narazie jestem zachwycony :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.