• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EC2-A vs Kone Pure
#1
Elko. Szukanie mojej idealnej myszki powoli dobiega końca. Pozostaje tylko dylemat między Zowie EC2-A a Roccat Kone Pure Military. I teraz kilka pytań do tych co mieli z nimi styczność.

1. Która myszka wydaje się być mniejsza w ręce? Nie chodzi mi tu o rozmiary, tylko o to, która sprawia wrażenie mniejszej podczas grania.

2. Miałem tego Roccata i miałem problem z LPM. podczas szybkiego spamowania przycisk nie zdążał często "odbić" przed następnym clicknięciem (np. próbując szybko strzelać z teca9, nagle moja seria była przerywana na ok. 1 sekundę). To bardzo irytuje i wprawia w dyskomfort. Nigdy tak nie miałem (nawet w najgorszym przełącznikach w Kinzu v3). I chciałbym sie zapytać czy powodem jest feralny egzemplarz czy ta myszka po prosty tak ma?

3. Roccata miałem, ale ludzie porównują go do EC2-A. Szczerze mówiąc na biurku wolałbym mieć produkt od Zowie. Mam do tej firmy duże zaufanie, lecz przed zakupem powstrzymuje mnie tylko jedno - prawy bok. W Roccacie jest on dość prosty - co mi sie bardzo podoba. Jak to jest w EC2-A? Czy ten bok jest bardzo "wypukły"? Czy może są one porównywalne? A może w tak małym stopniu że można się szybko przyzwyczaić? Trzymam myszkę fingertipem z dość wygiętymi palcami i dotykam tylko koniuszkami. Tutaj jeszcze mam ss'a o co mi dokładnie chodzi: http://cdn.overclock.net/9/91/900x900px-...42204.jpeg

PS: Jak ktoś ma zbędnego Finalmouse'a niech napisze. 
Odpowiedz
#2
spokojnie EC2-A możesz brać, będzie równie, a nawet moze wygodniejsza ;) tyle, że w ręce wydaje sie zauważalnie większa, nie wiem na ile będzie Ci to przeszkadzać. Mozesz sobie kupić też ASUS Sica i tam wymieniać przełaczniki ;) tyle, że nie ma bocznych przycisków.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o prawy bok, to moim zdaniem na ec2-a ręka układa się bardziej naturalnie, co do przycisków te w zowie będą najprawdopodobniej odbijały wolniej od roccata, chyba, że faktycznie posiadasz jakiś wadliwy egzemplarz. Jak dla mnie wymiana jednej na drugą większego sensu nie ma, nie będzie żadnej zauważalnej różnicy, może właśnie pod względem kształtu jedna lub druga może lepiej pasować, ale również tutaj powiedziałbym, że są współmierne. Ja bym mimo wszystko poczekał na falę myszek na sensorze pmw3360, będzie to zawsze jakiś konkretny progres (aktualnie nowy logitech zapowiada się obiecująco wśród małych fingertipowych myszek: http://www.overclock.net/t/1604070/skado...-new-mouse powinien niedługo pojawić się w sprzedaży)
Odpowiedz
#4
Ooo!
Jeżeli na niej gra Skadoodle to pewnie będzie coś zbliżonego do g100s. A ta myszka kształtem mi pasuje bardzo. Wiesz może czy są jakieś plotki kiedy ona może wyjść? Bo ten kozacki kształt g100s + najlepsze na świecie wykonanie (jak w g303) to może być cudo. Już sobie wyobrażam jakiś nowy przyjemny plastik, przyciski jak w g303 i ten niski imput lag. Jak myślisz, że do końca lipca może być ona dostępna w Polsce?
Odpowiedz
#5
(06-27-2016, 08:08 PM)Hya napisał(a): spokojnie EC2-A możesz brać, będzie równie, a nawet moze wygodniejsza ;) tyle, że w ręce wydaje sie zauważalnie większa, nie wiem na ile będzie Ci to przeszkadzać. Mozesz sobie kupić też ASUS Sica i tam wymieniać przełaczniki ;) tyle, że nie ma bocznych przycisków.

Ten Asus odpada. Właśnie przed zakupem EC2-A powstrzymuje mnie tylko to, że boje sie że przy moim fingertipie (dośc wygięte palce) będzie ona mi delikatnie wypadać z ręki.
Odpowiedz
#6
Znając logitecha to równie dobrze mogą wypuścić je przed grudniem
Odpowiedz
#7
(06-28-2016, 10:08 AM)t4co napisał(a): Znając logitecha to równie dobrze mogą wypuścić je przed grudniem
Cytat:Well, tried to get some info from some C9 streamers. Only info I could get out of one was he tried it out and it "feels super nice" and that it's going to be released really soon

Znając logitecha bardziej obawiałbym się, że przed oficjalnym release wpakują jeszcze do środka 16 diod RGB, do tego kabel opleciony stalową siatką grubości węża prysznicowego i 4 dodatkowe przyciski z każdej strony ( w tym przynajmniej 2x sniper).
Odpowiedz
#8
Ziomek gdzie ty chcesz kupic ec2? Jak nigdzie jej nie ma
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
W sumie to na tych zdjęciach wygląda trochę jak wydłużony G303.
Odpowiedz
#10
(06-28-2016, 10:36 PM)Amok napisał(a): Ziomek gdzie ty chcesz kupic ec2? Jak nigdzie jej nie ma

Oficjalna strona Zowie by BenQ
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.