• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recenzje lipiec
#1
- Team Wolf Zhuque Swappable Switch Keyboard
- Ślizgacze od Hotline Games, w wersji competition oraz Tiger Gaming.
- Myszka Tesoro Sagitta, może też Ascalon (ewentualnie w późniejszym terminie z racji na słabą dostępność sampli),
- Coś co wygra głosowanie w akcji "Ty decydujesz, My recenzujemy"

W planach był też Rival 700, ale okazuje się, że póki co ciężko go dostać na testy

Pewnie w sierpniu ale będą też dwa mechaniki: Natec RX85 i Zalman K900M
Odpowiedz
#2
Myślę, że myszki od Tesoro mogą być naprawdę ciekawe.
Sagitta za nie duże pieniądze ze świetnym sensorem.
Ascalon wydaje mi się takim drugim XM300, jak to Amok powiedział "Taki właśnie powinien być Deathadder", może Ascalon okaże się takim lepszym g502, za połowę tej kwoty :)
Największym mankamentem może okazać się ten double fire, którego mogli sobie darować ;/

A co do ślizgaczy bo przymierzam się do kupna... Widziałem u was recenzję sprzed dwóch lat, właśnie tych Hotline Games, jak mają się one w stosunku do MiCEskatez, bądź Corepad? Chyba, że nie mieliście okazji porównać :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Miceskatzy są po prostu tragiczne, ostre na krawędziach, ślizg jak na plastikowych. Corepadów nie mieliśmy, ale opinie różne mają, więc ciężko powiedzieć. Hotliney są dobre, godny zamiennik większości ślizgaczy, tylko nie bierz wersji competition, bo ślizg podchodzi pod plastikowe. Tiger Gaming dopiero jadą z Chin.

Z myszkami Tesoro jest o tyle ciekawie, że nigdzie nie ma ich normalnej recenzji do tej pory.
Odpowiedz
#4
Właśnie miałem kiedyś miCE'y i w porównaniu do fabrycznych miały mało z nimi wspólnego. O wiele twardsze, mało elastyczne.
Bardzo duży plus dla Hotline Games, że mają ślizgacze dla bardzo starych modeli, czy już wycofanych z produkcji.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
hotliny też mają swoje wpadki jak te competition do Senseia które nawet nie pasują do niego, bo wystaje kawałek z krawędzi ;D aczkolwiek ich ślizg nei jest taki zły jak t4co pisze :P szału ni ma ale wyczaiłem ciekawą rzecz z nimi :P w recenzji opiszę ^^
Odpowiedz
#6
Co rozumiecie przez "normalną recenzję"? Gdzie jeszcze można znaleźć tak rzetelne recenzję (niekoniecznie po polsku) jak wasze?
Odpowiedz
#7
na forum overclocka są nieraz dobre :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.