• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz po A4Tech X740
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech X740
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): bardzo niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): tylko zmiana DPI, stałe 3600 nawet w Windowsie
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 27 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): HotS, CSGO, SC2, Call of Duty, czasem jakieś MMO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): mam 2 boczne i ich bardzo często używam, dla mnie są praktycznie niezbędne
  • twój budżet: 300 PLN jakieś grosze zawsze można dorzucić
  • jaki chwyt stosujesz: coś pomiędzy Palm a Claw ale bardziej claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-2-2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: ~19 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? ~2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: może być wyżej, jestem z tych co preferuja duże DPI i niską czułość w grze.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Moja jest już troche zużyta, rolka przestaje działać, LPM już troche lata
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? raczej tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): byle wstydu na LANie nie było :) Wiem że rolkę idzie naprawić dość łatwo ale już te przyciski czasem potrafią troche dyskomfortu przynieść.
#2
Rozważ Mionix Avior 7000, myślę, że na lanie wstydu nie będzie hehe ^^
#3
Ten Avior wygląda dość solidnie, poważnie się nad nim zastanowię :) szkoda tylko że dość ciężko go w Polsce dostać. Znalazłoby się coś jeszcze podobnego?
#4
ewentualnie podobna, ale jednak bardziej płaska czyli Zowie FK1. Można powiedzieć, że bardziej claw niż palmowa. Wydaje mi się, że obecnie niczego innego niż coś na sensorze 3310 nie ma co brać.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.