• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do fps
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę : Logitech G400 , alę będę zmieniał na deathadder'a 2013 lub Rival'a 300
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? SS qck Medal of honor Limted edition
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa 
  • jaki rozmiar by Cię interesował: jestem graczem , raczej low sens , więc ponad 40 cm (obecnie mam 32cm)
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Jeśli będą bardzo tanie , bo nie chcę kupować nowej podkładki co 2-3 miesiące
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką , nie znam się na tym , nie wiem czy lepsza pod fps będzie wolna czy szybka , więc proszę o pomoc
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Raczej
  • maksymalna cena za podkładkę? max 60-70
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Powininna się dobrze trzymać
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
Zwykle każda dobra podkładka trzyma się blatu.
Nie wiesz jak z szybkością? Otóż jeśli jesteś lowsensem to zastanów się czy szybka podkładka jest dla Ciebie (wtedy łatwiej robić szybkie ruchy, nie ma oporu) czy wolną (która wyhamowuje, ruch jest z oporem).
Chyba że chcesz ,,zwykłą" to taka średnio szybka będzie ok. Ja osobiście brałbym szybką, mam wolną ale to jednak nie to, a gram na niskim progu średniej czułości...
Szybka będzie pozwalała Ci lepiej robić ruchy, no a jak grasz na b. niskiej czułości to nie odczujesz utraty kontroli, bo i tak myszką trzeba zawalać.
Od siebie proponuję Natec M11 Maxi, lub jeśli chcesz czegoś podobnego do QCK to Propad Extra Large + Napój za 39 zł :D

Ta druga zbiera świetne opinie, według mnie test gear powinno się nią zająć.
Odpowiedz
#3
Dzięki :D Wcześniej polecali mi Roccat Taito , ale zecydowałem się zapytać jeszcze raz :D
Odpowiedz
#4
Nie wiedziałem nawet ,że jest Propad Extra Large +. Gdybym wiedział brałbym od razu.
Odpowiedz
#5
Nawet trochę za duża ta podkładka , ale zobaczy się :D
Odpowiedz
#6
Taito mam i jest dobre, szału nie robi.
Odpowiedz
#7
Weź pod uwagę, że Taito to zupełnie inna powierzchnia jak Qck, czasem lepiej pozostać przy tym co przez lata się używało jeżeli nic cię nie denerwowało w obecnej.
Odpowiedz
#8
Dlatego powiedziałem, że jest ok, ale mu jej nie rekomenduję jako użytkownik.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.