• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer Deathadder 2013 VS Chroma i SS RIVAL/300
#1
Ceny ( sprawdzone na X-KOM.PL )
- Razer Deathadder 2013 - 199.99 zł
- Razer Deathadder Chroma - 299.99 zł
- SS Rival - 199.99 zł
- SS Rival Fnatic Edition - 209.99 zł
- SS Rival 300 - 239.99 zł
Pytanie
Deathadder
Czy opłaca się dopłacać sto złotych do wersji Chroma? Różnice są duże , czy różnią się tylko podświetleniem?
Jeśli byście mogli podajcie mi wady i zalety Deathadder.
Rival
Czy gumki w Rival'u (zwykłym) bardzo szybko się ścierają?Czy opłaca się dopłacać do wersji Rival 300 dla trwałości? Czy jest Rival 300 Fnatic Edition , czy jest tylko zwykły Rival? Czy jest różnica pomiędzy wersją białą , srebrną ,a czarną(czy tylko kolorystyczna)? Nie wiem dlaczego , ale milej mi się trzyma Białą , czy srebrną wersję , niż czarną.
Tak samo jak przy Deathadder'ze , podajcie wady i zalety :D
Odpowiedz
#2
Wiesz, Deathadder Chroma to ma tylko podświetlenia w zasadzie (i DPI do 10 tyś, ciekawe kto używa).
Rival ma poprawione gumy w 300, tutaj różnica 40 zł, jak chcesz to dopłać bo się tak nie wyjeżdzają.
Fnatic to różni się kolorem.
Nie warto dopłacać do Chromy, chyba że chcesz szpanować.
Rival jest na dużą rękę, a deathadder bardziej profilowany pod małe/srednie.
Czarna ma być może gumę, a biała to sam plastik, nie wiem chłopie ;d
Odpowiedz
#3
To już nie wiem , czy mam dużą rękę czy małą ;_; Raczej kupię deathaddera 2013 , albo używaną Chromę, bo widziałem w mojej okolicy , ale nadal będę się zastanawiał nad Rivalem 300. Będę musiał pójść do sklepu , znowu przymierzyć .
Odpowiedz
#4
Nie bierz chromy, gówniane światełko warte 100 zł więcej...
Odpowiedz
#5
Bierz chrome. Da 2013 mi sie grało gorzej. Wykonanie gorsze przyciski tez i za szybkie ślizgi miałem całkowity brak kontroli ;p
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Sensor w DA 2013 i chroma nie różni się niczym oprócz tego że jest sztucznie podbity do 10k dpi (2013 tylko do 6400). Jedna i druga działa tak samo na tych samych stopniach czułości. Chroma posiada podświetlenie w 16.8mil kolorów a 2013 tylko zielony. Ślizgacze takie same . W chromie boki udające gumę przy dłuższych rozgrywkach przy potliwych dłoniach ślizgają się bardziej niż myszki bez tego "dodatku". Jedna i druga myszka to to samo z lekkimi usprawnieniami materiału i bardziej "lekkimi" przyciskami które z czasem same się wciskają.

Zalety DA (obu wersji) :
-Sensor Optyczny 0 akceleracji
-radzi sobie dobrze do 5000dpi
-sensor wydaje się bardziej czuły na ruch niż inne myszki na rynku (im większe dpi tym większy lag kursora)
-Dobry kształt bardziej pod palma
-Dobra waga pod fps nie za ciężka i nie za lekka

Wady :
-Oprogramowanie synapse jest kiepskim żartem (wpływa też negatywnie na sensor)
-bez synapsa nic nie zrobisz
-brak przycisku dpi
-ślizgacze słabej jakości
-Zazwyczaj myszki te atrakcyjnie wyglądają a psują się zaraz po gwarancji.
-double click po zaledwie kilku miesiącach to częsta udręka posiadaczy DA

Rival jest dużą myszką pod palma clawa.... pod fingera nie polecam gdyż sam trzymałem i mi sie np nie podoba
Sensor 3310 dosyć popularny w tych czasach nic szczególnego nie zalecam używania powyżej 4000dpi
Wersja biała to nic innego jak biały plastik a czarna to guma tak samo jest z wersją fnatic tak myśle (tworzywo sztuczne na górze a guma w kolorze pomarańczowym). Zaden z tych modeli się niczym między sobą nie różni oprócz tymi materiałami.

Zalety :
-Sensor jest ok
-Dobre oprogramowanie
-Pewny chwyt
-Podświetlenie RGB

Wady :
-Guma po bokach nawet w wersji 300 potrafi się ścierać i mój kolega np ma dziurę pod kciukiem
-Tylko pod duże ręce
-Przyciski Steelseries zamiast omronów mają taki inny feeling ale wg mnie są gorsze od omronów
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.