• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o sensory... Czemu taki popularny?
#13
Silence, do philipsa nigdy się nie przyzwyczaisz, bo to ustrojstwo jak na nim grasz sprawia, że ruchy wydają się za każdym razem inne :, jak z tydzień pograłem na racie to mnie ch** strzelał co chwilę :D.... bo zero wyczucia na tym jest.... pamięć mięśniowa to chyba nie wiedziała co ma spamiętywać :P Takiemu 1:1 to ja podziękuję....

(06-20-2016, 11:45 AM)Silence napisał(a): Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź o to mi właśnie chodziło...
Jeszcze takie pytanie :
Czy g502 ma problemy z ruszającą się soczewką sensora tak samo jak ma g303?
Oraz czy są jakieś znaczące różnice pomiędzy sensorem z końcówką 60 a 66?
DM1 z 3360 jest już testowane?

Odnośnie ruszającej się soczewki, sama konstrukcja PMW3366 i PMW3360 ma tak, że wystarczy lekko naruszyć jakby łączenie soczewki z sensorem i wtedy ta soczewka drga, problemem jest to, ze to łączenie jest bardzo delikatne, w G303 nie wiem czy logitech w ogole przywiązywał do tego wagę i być moze wsadzali na przypał, stad tyle skarg odnośnie tego elementu ;) W G502 raczej nie drgała, przynajmniej nie w stopniu w którym warto było zawracać sobie tym głowę.
W DM1 z tego co widziałem chińczyki na delikatnym plastikowym spoiwie to łączyli więc nie drgało, ale po rozkręceniu wystarczyło troszkę palcem o to zahaczyć i odpadało i już sobie lekko drgała soczewka, imo to lekkie drganie w niczym nie przeszkadza, ale zawsze znajdują się jacyś fanatycy którym wszystko przeszkadza, pomimo, że nie widzą różnicy w działaniu ;)

No mieliśmy DM1 z 3360, żeby zobaczyć jak skalibrowały chińczyki i z ciekawości co to ten sensor oferuje :) serio bardzo dobry jest ten sensor :)

Ja tam nie zauważyłem różnicy między 60 a 66, aczkolwiek nie miałem możliwości bezpośredniego porównania...


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania o sensory... Czemu taki popularny? - Hya - 06-20-2016, 08:27 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.