• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania o sensory... Czemu taki popularny?
#12
No tak dlatego też pytałem o philipsa bo używa on techniki zwanej jako "dopplers shift" używa 2 laserów na każdą oś i działa na zupełnie innej zasadzie niż np taki 3366 lub 9800... Bardzo mnie do niego przyciągają możliwości konfiguracji (ingerencji w sam tracking oraz możliwość ingerencji w sam firmware jeśli ktoś potrafi) nawet gdy używany jest do tego MCU by przesadnie korygować ruch (gdy się tego chce). Chciałem tu spytać ekspertów gdyż mam zamiar w przyszłości przyzwyczaić się do jednego rodzaju "wyczucia" sensora i tylko go upgrade'ować gdy trzeba (np w PTE z 2032 do 2037 ). Sam nie wiem co robić gdyż każdy mi go odradza ze względu na z-axis bug damping/dpi scalling i nie wyłapywanie najmniejszych ruchów gdy jest to włączone itd. Lecz spotkałem człowieka właśnie na tym samym forum co dosyć poważnie wytłumaczył mi i innym że ta metoda śledzenia ruchów kursora jest bardziej precyzyjna i da pewne 1:1 w dobrej konfiguracji w czasie gdy ICS (Image Coorelation Sensor) nie będzie nigdy w stanie tego zrobić (lecz da takie złudzenie). Jestem takim małym kolekcjonerem i testerem myszy gamingowych i chciałbym coś sobie jeszcze dokupić do kolekcji lecz nadal stoję pomiędzy razerem DA / Nagą (z PTE) a g502 i namyśleć się wciąż nie mogę ;\


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania o sensory... Czemu taki popularny? - Silence - 06-20-2016, 07:13 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.